• Обновено
Нови година Гроздобер Бизнис Рака Торба Мажите Спојки Кеси Долго Вистински Кожен Паричник Луксузен Бренд Машки Паричници со Wristlet YS1219

Нови година Гроздобер Бизнис Рака Торба Мажите Спојки Кеси Долго Вистински Кожен Паричник Луксузен Бренд

Buyers rating:
-40 % DEN 1254.00
DEN 2089.92

Залиха

100% вистински кожен паричник мажите вистинска кожа спојки паричници
Дизајн : мажите вистински кожен паричник, машки паричник, бизнис брендирана чанта,мажи спојки паричник,мажите мали спојки торба,мажи мала рака торба чанта
Материјали : Врвен квалитет вистински cowhide кожа
Карактеристики : мода,популарна,мултифункционални

Основни карактеристики

Тип На Објект:
Паричникот
Внатрешни работи:
Внатрешни Работи Оддел,Мобилен Телефон Џеб,Внатрешни Работи Патент Џеб,Passcard Џеб,Монета Џеб,Фото Држачот За Внатрешни Работи Слот Џеб,Имајте На Ум Оддел,Држачот На
Стил:
Моден
Бренд Име:
banlosen
Вистински Тип На Кожа:
Кравја Кожа
Паричникот Должина:
Долго
Обвивка Материјал:
Полиестер
Објектот Должина:
23.5cm
Затворање Тип:
Патент
Пол:
Мажи
Шаблон Тип:
Цврста
Материјал Состав:
Вистинска Кожа
Главен Материјал:
Вистинска Кожа
Декорација:
Никој
Паричници:
Спојката Паричници
Објектот Тежина:
0.3KG
Објектот Ширина:
4CM
Објектот Висина:
13cm
Број На Модел На:
YS1219

Најдобри понуди