• Обновено
Висок Квалитет Замена Проектор Гола сијалица NP08LP За NEC NP54+ / NP41W / NP41+ / NP41G / NP52+ / NP52G 3pcs/многу

Висок Квалитет Замена Проектор Гола сијалица NP08LP За NEC NP54+ / NP41W / NP41+ / NP41G / NP52+ / NP52G 3pcs/многу

Buyers rating:
-5 % DEN 3192.00
DEN 3360.00

Залиха

2· Производи ќе бидат испорачани од within3 работни дена откако ќе се прими плаќањето.Нашата канцеларија време : 9 часот-6часот пекинг Време(GMT+8) од понеделник до петок Повратни информации 1.Позитивна повратна информација(s) ќе биде само испратени по трансакција е завршена, ве молиме контактирајте со нас преку e-mail или trademanager откако ќе го потврдите вашата цел. Следење # ќе биде е-пошта за да можете откако вашата нарачка не е комплетна и брод надвор.
3· ве Молиме контактирајте со нас по 3 работни дена, ако не добил никакви цел потврда или следење на статусот потврди. Исто така, и корисниците се одговорни за сите дополнителни царински давачки, брокерски такси, давачки и даноци.Ние да се потрудиме да им служи на секој клиент нашите најдобро што можеме.Можете да контактирате со Trademanager или не оставајќи ни порака или пишете ни email 2. Негативни Повратни информации не се решат проблемите. Ние нема да наплата на превозот обвиненија за одбиени пратки.Ве молиме контактирајте со нас, доколку постои било каков проблем со производот. 5)Купувачите се одговорни за враќање превозот со соодветна пакување
Контакт 1. Ние ќе ви вратат за предмети се врати во рок од 7 дена од денот на добивате нив, за било која причина. За било resons го вратите производот ,ве Молиме да не информирате во прво време ,пред да се стави на расправа, или ни даде negatine повратни информации 3.
Производ Вовед
Articel Бр. : NP08 LP
За Модел : NP54+ / NP41 W / NP41+ / NP41 G / NP52+ / NP52 G Светилка модел : uhp200 W
Светилка живот : 2500 H
Испорака
1-10piece : 1-2days по плаќање
11-50piece : 3-5days по плаќање
51-100piece : 5-10days по плаќање
Во текот 100piece може да се разговара
Гаранција
Оригиналниот светилка : 90days од фактурата датум
Компатибилен светилка : 90days од фактурата датум
Превозот И Ракувањето Со
1· ве Молиме да користите нашата превозот калкулатор за да дознаете вашиот превозот цена.

Основни карактеристики

Број На Модел На:
NP54+ / NP41W / NP41+ / NP41G / NP52+ / NP52G
Бренд Име:
bipu

Најдобри понуди