• Обновено
1 buc обрачот прилагодување завртки за Feiya ZGM Damei везови машина тубуларна карики - дијаметар 4mm / должина 25мм / резервни делови

1 buc обрачот прилагодување завртки за Feiya ZGM Damei везови машина тубуларна карики - дијаметар 4mm / должина

Buyers rating:
DEN 28.80

Залиха


Оваа Обрачот Прилагодување на Завртката е за Feiya ZGM Feiyue итн. вез машина тубуларна карики.
Навој дијаметар : 4mm.
Должина : 25мм.
Контактирајте со нас пред да направите нарачка, ако имате било какви прашања.
Ве молиме имајте предвид, понекогаш производителите да користат слични компоненти во сериски машини, внимателно проверете ако нашите дела се компатибилни со вашиот компјутер.
Како професионален везови машина делови на снабдувачот, ние снабдување со резервни делови за Barudan, Tajima, SWF, ZSK, Среќни и Кинески везови машини. Како што bobbin, bobbin случај, игла, ротари кука, USB читач, везови рамки, сите механички делови и електроника.
Со стабилна добар квалитет, брза испорака и одлична услуга по продажбата, нашите производи се добро се продаваат во многу земји.
Во меѓувреме, со цел Подобрување на е вредноста на нашата компанија, со цел да им понуди подобри производи и услуги за клиентите.
Совети :
Пред да нарачате , ве молиме проверете внимателно она што модел, големина или боја што ви треба.
Ако не't find на големина или боја во нашата продавница, ве молиме контактирајте со нас за повеќе детали, како што има многу други производи рај't надгради во Aliexpress продавница.
Што може да ни се јавите пред да го купите кои курир ви се допаѓа, DHL,Кина, Воздухот Пост, EMS, или Epacket, итн.
Ние ќе се обидеме потрудиме да ги задоволи вас и да ја намалите трошоците.
Сите купувачи се бара да бидат одговорни за увоз тарифа (должност) според политиката на различните земји.
Ви благодариме за вашето внимание.

Основни карактеристики

Бренд Име:
onloyo
Материјал:
Челик
Употреба:
Вез

Најдобри понуди