• Обновено
НИ ЗА нов TOSHIBA L750 L750D L755D L760 L770D L775 C650 L650 L650D L655 L670 L660 L675 C660 C655 Лаптоп Тастатура

НИ ЗА нов TOSHIBA L750 L750D L755D L760 L770D L775 C650 L650 L650D L655 L670 L660 L675 C660 C655 Лаптоп Тастатура

Buyers rating:
-7 % DEN 424.00
DEN 456.00

Залиха


Напомена :
Нов висок квалитет на тастатура
100% компатибилен производител
Еквивалент Замена Дел
Ве молиме бидете сигурни да проверите со вашиот лаптоп компатибилност пред да нарачате овој производ
Секој тастатура е тестиран пред превозот и се 100% работи
Го замени вашиот погрешни,испукана,скршени тастатура hipment : Ние можеме да брод на светот. Предмети генерално се испраќаат до вашиот превозот адреса во рок од 24 часа по уплата е потврдена. (Sat. & Сонцето. и повеќето национални празници исклучени.). ако сакате да го промените вашиот превозот адреса, ве молиме контактирајте со нас во времето. Нашата цена (товар) не вклучува било тарифи или други даноци; ако имате било какви прашања ве молиме контактирајте ги локалните Обичаи, пред да се купи стока. Превозот преку ЕМС DHL ПРОЗОРЦИ се достапни, ве молиме контактирајте со нас ако сакате другите превозот услуга.

Основни карактеристики

Број На Модел На:
L760
Компатибилен Бренд:
Toshiba
Стандард:
НИ Стандард

Најдобри понуди

STK20C04-W45 DIP28
  • Обновено
Оценка на клиентот:

STK20C04-W45 DIP28

No 1 : За Плаќање на Информации Што го прифати Зачувам услуга Број 2 : За Царина и Ракувањето со Плаќање : За

DEN 1392.00
HY ласерски моќ DY10
  • Обновено
Оценка на клиентот:

HY ласерски моќ DY10

1 нозе за 5 V напојување (кои не се поврзани со матичната плоча, користејќи potentiometer да се прилагоди моќ, 5 V с

DEN 5244.00 5520.00