• Обновено
трговија на големо 200Pcs/многу Среќа Слон Антички слонова коска-го Заврши Чај Светлина Носителот Свеќа Свадба Корист на Партијата Бесплатен превозот

трговија на големо 200Pcs/многу Среќа Слон Антички слонова коска-го Заврши Чај Светлина Носителот Свеќа Свадба

Buyers rating:
DEN 17520.00

Залиха


Теми : Азија Тема, Класичен Тема, Бајката Тема, Бебе Туш
Сезони : Пролет Свадба Фаворизира, Лето Свадба Фаворизира, Падот Свадба Фаворизира, Зима & Божиќ Услуги
Категорија : Свеќа Носители Свеќа Носителот
Материјал : Смола Боја : Бела
Персонализација : Не-персонализирана Прибл.
Големина : 3 1/2"×1 3/4"×2"(9cm*4.5 cm*5cm)
Нето Тежина : 0.12 kg
Пакување : ПВЦ Кутија
Чај Светлина Свеќа Носителот вклучуваат Свеќа

Основни карактеристики

Повод:
Роденден,ноќта на Вештерките,Партија,Матура,Свадба,Денот на Вљубените,Годишнина,Свадба & Ангажирање,Нова Година,Божиќ,Велигден
Материјал:
Смола
Бренд Име:
XUAN СЕ ОТКАЖАМ
Шема:
Полна Боја,Цртан филм животинско
Број На Модел На:
388

Најдобри понуди