• Обновено
1PC Милениче Птичји Кафез Perches Стојат Платформа за Џвакање Играчка Шепа Мелење За Папагал Parakeet

1PC Милениче Птичји Кафез Perches Стојат Платформа за Џвакање Играчка Шепа Мелење За Папагал Parakeet

Buyers rating:
-10 % DEN 108.00
DEN 120.48

Залиха


Опис : 100% сосема нов и висок квалитет Даде вашето домашно милениче лекување и имаат часови на забава гледајќи ги игра. Направена од дрвени која вклучува ѕвона, и акрил прстени вашиот пернат пријател ќе имаат часови на забава. Пол е жилав и издржлив и да е заврши со Чистење прав Џвакање Играчки само,другите не се вклучени! Спецификација : Материјал : Дрво & Emery Должина : 20cm/7.87" Боја : Случајни испораката,доколку купите повеќе од еден,може да се добијат на истата шема или повеќе обрасци Количина : 1 Компјутер Забелешка : 1.Транзиција : 1cm=10мм=0.39 инчен 2.Ве молиме овозможи 1-3мм грешка поради прирачник за мерење. pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат. 3.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме!
Пакетот вклучува : 1 x Папагал Џвакање Играчка (без мало пакет)


Основни карактеристики

Тип:
Птици
Бренд Име:
OOTDTY
Материјал:
Дрво & Emery

Најдобри понуди