• Обновено
Нов стил за мажи латинска танц носии seior spandex камења мажите латинска танц кошула за мажи латинска танц кошули A9

Нов стил за мажи латинска танц носии seior spandex камења мажите латинска танц кошула за мажи латинска танц кошули

Buyers rating:
DEN 4319.52

Залиха


За мажите латинска танц кошула : Ткаенини : spandex Големина : S,M,L,XL,XXL,3xl,4xl (кошула може да бидат слободни да нарачате, ве молиме контактирајте го продавачот и да се обезбеди конкретни биста,хип, половината и висина.) број : A9
За сосема Танчерка е Виталност пронајдовме речиси 15 години кој беше лансиран од страна на оние луди дизајнери кои исто така сакаат да играат толку многу.Досега, имаме привлекува огромен број на корисници купување на нашите носии со својата мода и секси.Брендот е дизајниран во Хонгконг,направени во Шенжен,Кина.Имаме сè за танцување. Можете да обезбеди фотографии или адреси. Ние ќе бидеме во вашиот оператор За услуги 1. Ако сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме оставете ги вашите позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, и 5 ѕвезди за детална оценка на вашата нарачка. Откако ќе ни покаже на екранот на двата 5 ѕвезди, ние ќе ви ги даде ПОПУСТ за вашата следна цел. 2. Ако споделување на нашиот производ линк на вашиот СНС или Facebook, ние ќе ви даде подарок или ПОПУСТ за вашата следна цел. 3. Ако не се задоволни нашите porducts, pls контактирајте со нас пред да ја напушти неутрален (3 ѕвезди) или негативни (1-2 ѕвезди) повратни информации. Ние гарантираме ние ќе се 100% slove било проблем за вас. 4. Ве молиме e-mail на нас befor напуштање на негативни повратни информации или отворање каков било спор на сајтот. Комуникацијата е најдобар начин да се решат проблемите.

Основни карактеристики

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL, 4XL
Танц Тип:
Латински јазик
Пол:
Мажи
Бренд Име:
Танчерка е Виталност
Материјал:
Акрилик,Памук,Полиестер,Spandex
Број На Модел На:
A9

Најдобри понуди