• Обновено
Зимата се згусне топло кожна јакна мажите облека jaqueta motoqueiro mens палта стојат јака црна браун секојдневен есен пролет

Зимата се згусне топло кожна јакна мажите облека jaqueta motoqueiro mens палта стојат јака црна браун секојдневен

Buyers rating:
-9 % DEN 3888.00
DEN 4272.00

Залиха


Ве молиме да ни даде можност да го реши секој проблем се случило.
Големина на Рамо Биста Ракав Долго XL 45 110 61 68 2 XL 46 115 62 70 3 XL 48 120 63 72 4 XL 49 125 64 74 5 XL 51 130 65 76 6 XL 52 135 66 78 (CM)
Постојат разлики помеѓу земјите, бидејќи облека големини , Мојот драг пријател : се молам да ми кажете вашата висина : ? см, тежина : ? см, рамо : ? см, градите : ? см, јас се избере вистинскиот производ за вас.ние имаме разбирање за загриженоста и фрустрации можеби ќе hve,и ќе се обиде нашите најдобри за решавање на проблемите. Ви благодариме!
Мојот драг пријател : Постојат разлики помеѓу земјите, бидејќи облека големини , ве молиме да ми кажете вашата висина : ? см, тежина : ? см, рамо : ? см, градите : ? см, јас се избере вистинскиот производ за вас.
Превозот Метод
Со ЕМС услуга потребни се околу 5-8 дена да брод на големи земји како САД, Западна Европа,Австралија, син на,меѓутоа,времето за испорака не е загарантирана, бидејќи транзит време е многу зависеше и се обезбедени од страна на Поштенски Услуги(освен за викенди и празници)
Ако имате повеќе прашања или барања на превозот,pls се чувствуваат слободни да контакт нашата служба за корисници тим.
Гаранција : 7 дена пари назад / 2-недели размена / 1-година поправка на услугата
Врати објектот мора да содржи вашето име,адреса,објект,на денот телефон,како што се плати,а ако се бара враќање на парите или замена.
Услови & Состојба
Сепак,за да се избегнат било какви потенцијални oversights,ние respectfully барање вашата поддршка ни помага да се направи оваа заемно задоволителен трансакција со ТЕМЕЛНО разгледување ставка опис и фотографии,и бара сите прашања ПРЕД ДА НАДДАВАЊЕ. Ви благодариме!
Начин на плаќање
Кога ќе го додадете објектот во вашата кошничка,можете да касата и да оди напред со плаќање.

Основни карактеристики

Големина:
XL, XXL, XXXL, 4XL, 5XL, 6XL
Пол:
Мажи
Outerwear Тип:
Кожа & Велур
Тип:
Широк-waisted
Бренд Име:
YIYELANZHOU
Дебелина:
Стандард
Обвивка Материјал:
Полиестер
Стил:
Повик
Број На Модел На:
812
Затворање Тип:
Патент
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Шаблон Тип:
Цврста
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Декорација:
Џебови
Облека Должина:
Краток
Јака:
Пак надолу Јака
Монтажни Дел:
Јака Монтажни
Маскирани:
No
Материјал:
Faux Кожа
Фуста:
Потрошувачки групи:
Издание тип:
боја:
Црна
Сезоната:
Стил сегменти :
Европски и Американски минималистички
Процесот:
Мажите џеб дизајн :
Три-димензионални patch џеб

Најдобри понуди