• Обновено
БОБО ПТИЦА CaH08 Вертикални Ленти Dial Бамбус Види Кожа Бенд Јапонија 2035 Кварц Watche ОЕМ Прилагодите

БОБО ПТИЦА CaH08 Вертикални Ленти Dial Бамбус Види Кожа Бенд Јапонија 2035 Кварц Watche ОЕМ Прилагодите

Buyers rating:
-16 % DEN 725.00
DEN 863.52

Залиха


Поддршка на големо, пад на превозот и
прилагодено лого
Како да ги пратите парцели?
DHL
Сингапур пост & e Packet
Aliexpress Стандард За Испорака
Добредојдовте да контактирате со продавачот да се зборува за било какви прашања
за нарачка!

Основни карактеристики

Тип На Објект:
Кварц Рачни Часовници
Бендот Должина:
21.7 cm
Затворач Тип:
Тока
Случај Дебелина:
12mm
Број На Модел На:
Ca*H08
Бендот Материјал Тип:
кожа
Движење:
Кварц
Кутии & Случаи Материјал:
Хартија
Стил:
Fashion & Неврзан
Бренд Име:
БОБО ПТИЦА
Бендот Ширина:
22mm
Dial Дијаметар:
44mm
Функција:
Никој
Случај Материјал:
бамбус
Dial Прозорец Материјал Тип:
Hardlex
Отпорност На Вода Длабочина:
Не водоотпорен
Случај Обликот:
Круг
Прилагодување & drop превозот:
Yes
Пол:
Мажи
Пакетот Вклучува:
1 види, 1 картон, 1 пакет, 1 ознака, 1 перница

Најдобри понуди