• Обновено
2017 Нови 2бр Тежина Гира Кревање Кука Фитнес Ракавици врвката за Носителот со Костец Ремени Моќ Кука од Суштинско значење во салата тегови

2017 Нови 2бр Тежина Гира Кревање Кука Фитнес Ракавици врвката за Носителот со Костец Ремени Моќ Кука од Суштинско

Buyers rating:
-21 % DEN 540.00
DEN 684.00

Залиха

НЕМА ИСКЛУЧОЦИ! Превозот цена ќе биде на купувачот цена.
2 : Внимание : ве молиме игнорира ознака големина доаѓа со крпа.
Било каков проблем, само слободно контактирајте со нас, ние ќе се обидеме потрудиме да ги реши вашите проблеми одеднаш. (Освен некои земји и APO/FPO)
2) S&H НЕ се вклучени ДАВАЧКИ, купувачите ќе бидат одговорни за било каква локалните даноци или други увозни давачки.
2)Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашата цел број. Ние сме 1 или 2 димензии помали од Европскиот и Американскиот народ.
3)Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА WINNINNG ПОНУДАТА ИЗНОС освен превозот цена, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени.
Било каков проблем, само слободно контактирајте со нас, ние ќе се обидеме потрудиме да ги реши вашите проблеми одеднаш.

Основни карактеристики

Број На Модел На:
кревање кука
Тип:
Barbell
Бренд Име:
Hewolf

Најдобри понуди