• Обновено
LTPro Висок Квалитет Тестирани И Забелешка 4x LCD Екран на Допир Digitizer Собранието За Xiaomi Redmi Забелешка 4X 3GB 32GB Телефонскиот Дисплеј Делови

LTPro Висок Квалитет Тестирани И Забелешка 4x LCD Екран на Допир Digitizer Собранието За Xiaomi Redmi Забелешка

Buyers rating:
-5 % DEN 957.00
DEN 1007.52

Залиха


* Нашата гаранција не се прошири на сите производи кои се физички оштетени или кои не се под нормални работни услови како резултат на злоупотреба
или неправилна инсталација на купувачот/корисникот дел
* * * Во сите случаи, купувачите плаќаат такси превозот на свој трошок да се вратат на производи за замена или враќање на средствата.
* Предмети генерално се испраќаат надвор рок од 3 работни дена по вашата исплата избришани.
Компатибилен Со : За Xiaomi Redmi Забелешка 4 X 3 GB 32 GB!!!
Пакет Содржина : 1pcs LCD Со Екран на Допир Собранието За Xiaomi Redmi Забелешка 4 X.
* Пакет ќе биде цврста и ќе се провери внимателно пред да испраќаат. 3 GB 32 GB!!!
Pls Информации :
Техничар или експерт е препорачливо за инсталација на овој објект .
Контакт со НАС на :
* Ние секогаш се обидува да обезбеди најдобра услуга и сигурни производи за секој клиент, сепак, несреќа може да се случи понекогаш, ве молиме контактирајте со нас за решавање на секое прашање пред да замине негативен фидбек.
Ние не сме одговорни за било каква штета предизвикана од инсталацијата на овој додаток. оваа содржина е достапна,ако треба,ќе може директно цел.

Основни карактеристики

боја:
Црна Боја, Бела Боја, Боја На Злато
Бренд Име:
LTPro
LCD Комплет:
Yes
Екранот:
> 3
Резолуција На Екранот:
1920x1080
Компатибилен Бренд:
xiaomi
Екран На Допир За Тип:
Капацитивни Екран
Број На Модел На:
за Xiaomi Redmi Забелешка 4X
Тип:
Целосна LCD Дисплеј + Екран на Допир Digitizer Собрание
Име:
lcd екран на допир За Xiaomi Redmi Забелешка 4X 3GB 32GB
QC:
Тест еден по еден пред превозот
Место на Потекло:
Шенжен,Кина (Копно)
Големина:
5.5
Модел:
LCD Екран на Допир За Redmi Забелешка 4X
боја:
White/Black/Злато

Најдобри понуди

MC68HC908QY4CDW MC68HC908
  • Обновено
Оценка на клиентот:

MC68HC908QY4CDW MC68HC908

Купувачи информации : 1 Нашата компанија може да се купи други Електронски додаток и IC делови за вас...

DEN 60.00 65.28
SAF7730HV/317
  • Обновено
Оценка на клиентот:

SAF7730HV/317

Купувачи информации : 1 Нашата компанија може да се купи други Електронски додаток и IC делови за вас Вие �

DEN 104.00 112.80