• Обновено
НОВИ Оригинални Матирано Стакло (со Фокус на Екранот) За Canon EOS 6D EOS6D Дигитална Камера Поправка Дел

НОВИ Оригинални Матирано Стакло (со Фокус на Екранот) За Canon EOS 6D EOS6D Дигитална Камера Поправка Дел

Buyers rating:
-10 % DEN 311.00
DEN 345.12

Залиха


Начин на Плаќање
Ние го прифатат плаќање на богатство, преведување, Western Union, и така натаму.
Изберете најзгодно за вас
Превоз :
Превозот : Кога ќе се плати во рок од 1-3 дена
Хонг Конг ПОСТ / Сингапур Пост : 9-20 работни дена, трае подолго (околу 15-30 дена) во некои земји / региони
EMS : 7-10 работни дена
DHL / UPS / Федекс : 3-5 работни дена.
Пакување : 15 cm x 8 cm x 5 cm
Мерење 0.200 kg
Можете да му верувате :
Сите делови се работи добро тестирани пред превозот и имаат 30 дена gurantee!

Основни карактеристики

Екран На Допир:
No
LCD Комплет:
No
Компатибилен Бренд:
за canon
Компатибилен Камера Стил:
DSLRs
Број На Модел На:
6D
Бренд Име:
FULCOL
Пакет:
Yes

Најдобри понуди