• Обновено
100pcs/многу F Тип Женски ТВ UDARA Конектор F Приклучок на ТВ Џек Дигитална Кабелска ТВ Coax Адаптер за ТВ Кабелска Завртка Coax Конвертор

100pcs/многу F Тип Женски ТВ UDARA Конектор F Приклучок на ТВ Џек Дигитална Кабелска ТВ Coax Адаптер за ТВ Кабелска

Buyers rating:
-30 % DEN 2113.00
DEN 3019.20

Залиха


100pcs/многу F Тип Женски ТВ UDARA Конектор F Приклучок на ТВ Џек Дигитална Кабелска ТВ Coax Адаптер за ТВ Кабелска Завртка Coax Конвертор
Име на модел : F-Type Женски Џек ТВ Коаксијален АНТЕНСКИ Приклучок/Adapter/Конвертор Конектор : F-type Женски Приклучок за Апликација : ТВ,видео надзор,FM Антена, RF Сигнал Засилувач,Антена Бустер,и др. Материјал : Метал, Никел Позлатен Нето Тежина : 6.6 g/еез Статус : 100% Сосема Нов и Висок Квалитет, во Парк Пакет се Вклучени : 100pcs F-type ТВ Машки Coax Конектор во ПП Торба Кликнете на овој линк за 10pcs/многу : ************************************************************************************************* За компанијата Богата Техника(хонг конг) Group Co.,Ltd. е професионална производителот за RF коаксијален конектори, кабли и компоненти, како што се аудио и видео приклучоци. Нашите производи вклучуваат РКА, XLR,Speakon/Powercon,DIN,AV Balun,Банана Приклучок,Обврзувачки Пост Терминали и RF Конектори вклучувајќи SMA , SMB , SMC , BNC , L9 , L27 , L29 . N-тип, MCX , TNC , MMCX , C3 , C4 , C6 , FME , како и други аудио-видео конектори, кабелска телевизија и различни plug-in периферна опрема , како што се авијација 4,6,8,10,12,16,20,25,30 главата. Разновидност на високо-фреквентни кабли 50 - (1, 1.5, 3, 5 ,7, 9), 75 - (3,5,7,9,12)1/2 кабли 213,214,223,7/8 ,и така натаму. Производи се широко се користи во воени системи,комуникации и инструментација индустрии. Добредојдовте на нови клиенти и старите пријатели дојде да се преговара и да се воспостави деловни односи.

Основни карактеристики

Број На Модел На:
LRTC5A31080
Бренд Име:
R
Име На Модел:
F Женски ТВ Коаксијален АНТЕНСКИ Приклучок
тв приклучок:
С ТВ Женски Џек Адаптер/Конвертор
Примена:
ТВ,видео надзор,Аудио и Видео, Осветлување
статус:
100% Сосема Нов и Висок Квалитет,во Парк
позлата:
Никел позлатен
ТВ F Женски Конектор:
ТВ Coax Socket

Најдобри понуди