• Обновено
beibehang Класичен симпатична цртан филм обична хартија de papel parede 3d позадина деца соба, детска соба спална соба во ЖИВО позадина ѕид хартија

beibehang Класичен симпатична цртан филм обична хартија de papel parede 3d позадина деца соба, детска соба спална

Buyers rating:
-37 % DEN 1712.00
DEN 2716.80

Залиха


3 Контактирајте со нас преку e-mail или нашиот трговија менаџер , пред да замине никакви негативни или неутрални повратни информации.
↓↓↓↓↓ 145 метри бела
↓↓↓↓↓ 143 m жолта
↓↓↓↓↓ 144 светло сива
↓↓↓↓↓ 142 беж жолта
↓↓↓↓↓ 141 светло беж

Испорака :
Ние ќе брод предмети во рок од 5 работни дена по исплата потврда. Ние ќе остави позитивни повратни информации да ви подоцна.
Ве МОЛИМЕ ИМАЈТЕ во предвид : Боја на Ѕвонење може да варира, поради различни осветлување во просторијата.
Данок : Ние не сме одговорни за било царина.3 квадратни метри
Империал големина : 32. Ве молиме љубезно ве молиме да се разбере превозот време подолго од вашиот локален продавач. Ве молиме бидете сигурни дека за да се дуплира вашата адреса пред завршувањето на вашата исплата.Времето за испорака зависи од дестинацијата и друг фактор. Ве молиме бидете сигурни дека имате доволно трпение пред ставањето на вашите нарачки.
Материјал : Не-плетени
Метрички големина : 10m*0.Русија клиент бара целосно име и презиме. Па нормално превозот време : во САД се : 7-23 работни дена АУ : 7-23 работен ден Европа : 7-25 работни дена Бразил : 30-60 дена руски : 30-90 работни дена Сепак, понекогаш може да биде одредено задоцнување, во царинската бришење или испорака.
2 Ако сте задоволни со нашата предмети, ве молиме да ни остават позитивен фидбек. Ние ќе се справи со вас да ги реши сите проблеми што е можно поскоро. Затоа, вашите повратни информации е од исклучително значење за нас.

Производ на логото екранот
. Повратни информации :
1 Ние зависи од нашите задоволството на клиентите за да се успее. Било увозни давачки или такси се купувачот 's одговорност.05 квадратни метри
боја : како на сликата
Wallpaper лепак не е вклучена, но може да се купат од хардвер вашата локална продавница.

Основни карактеристики

Димензии:
5.3㎡
Функција:
Водоотпорен,Чад-Доказ,Влага-Доказ,Мувла Доказ,Звук-Апсорбирање,Soundproof,Анти-статички
Употреба:
Администрација,Трговија,Рекреација,Апарати За Домаќинство
Природен Материјал Позадина Материјал:
Растенијата
Тип:
Природен Материјал Позадини
Полнење Единица:
Јуани/Ролна
Функција:
Формалдехид-бесплатно,Mildew Отпорни,Екстра Дебели,животната Средина Пријателски
Шема:
Yes
Бренд Име:
beibehang
Површински Третман:
Врежана
is_customized:
Yes
Материјал:
Дрво влакна позадина
Употреба:
дневна соба
Број На Модел На:
Чен
Стил:
Класичен

Најдобри понуди