• Обновено
Бесплатен Превозот Гроздобер Burlap Чипка Hessian Табела Тркач Природни Јута Земја Партија Свадба Декорација Природни Burlap Лента

Бесплатен Превозот Гроздобер Burlap Чипка Hessian Табела Тркач Природни Јута Земја Партија Свадба Декорација

Buyers rating:
DEN 475.20

Залиха


wy-приклучок-start
Жешка Стока
$66
$25
$250
$20
$29.9
$4.99
$30
$2
wy-приклучок-крај
започнете
крајот
Добредојдовте на нашата продавница
Материјал : Лен
Боја : како на сликата шоу
Големина : 30x275cm
Гроздобер стил природни обоени лента.
100% природни јута hessian за материјалот.
Овој убав квалитет на лента, ја прави лак изгледа многу елегантна како акцент за било занает проекти, занает резервации, подарок wrappings, лакови.
Можете да DIY, големината може да биде произволно намали, оваа лента е совршен завршувањето на допир за завиткување подароци и свадба
услуги итн.

Основни карактеристики

Големина:
30x275cm
боја:
Пинк
Шаблон Тип:
Цврста
is_customized:
Yes
Употреба:
Хотел,Дома
Техника:
Плетени
Број На Модел На:
TN32
Шема:
Чипка
Материјал:
природни јута
Големина:
30cm x 275cm

Најдобри понуди