• Обновено
12 mm висок метал push копчето прекинувач за заклучување копче 2 a36vdc бакар никел позлата заварување две нозе

12 mm висок метал push копчето прекинувач за заклучување копче 2 a36vdc бакар никел позлата заварување две нозе

Buyers rating:
-5 % DEN 251.00
DEN 264.00

Залиха


Име : метал push копчето префрлате
Работата видови : авто-заклучување (притиснете на електрична енергија, потоа притиснете на моќ прекинување
Дупка големина : 12 mm
Школка материјал : бакар никел позлатен
Комбинација прекинувач : 1 нормално отворен
Глава облик : висок
Номинална напон : 2 a36vdc
Заштита одделение : IP65
Амбиентална температура : - 20 целзиусови степени - 55 степени целзиусови степени
Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во цена на производот или на товар. Ве молиме имајте во предвид дека пред купување
Купувачот е одговорен за сите дополнителни царински давачки, брокерски такси, давачки и даноци се увезуваат во вашата земја.
Овие дополнителни такси може да влијае на времето за испорака.
Товарни стапки не се вклучат сите увозни тарифи, купувачот е одговорен за тарифите.
За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас.
Производ задоволство, ве молиме оставете 5 ѕвезда високи пофалби, јас ви благодариме тука.
Ако имате било какви прашања со нашите производи или услуги, ве молиме да не даде негативна оценка. Првиот контакт со нас.
Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми, за да ви овозможи со најдобра услуга на клиентите. Ви посакувам среќен шопинг, добредојдовте на вас наредниот пат.

Основни карактеристики

боја:
Сребро.
Тип На Објект:
Прекинувачи
Гаранција:
една година
сертификација:
CQC,CE
Тип На Прекинувач:
Притисни Копче За Префрлување
Број На Модел На:
HBDGQ12F-11z
Бренд Име:
HBAN

Најдобри понуди

M18 ултразвучно сензор ,UB500-18GM75-I-V1
  • Обновено
Оценка на клиентот:

M18 ултразвучно сензор ,UB500-18GM75-I-V1

Технички податоциОпшти СпецификацииУреди со покажувач на растојание од 30..500mmПрилагодување на опсегот

DEN 7680.00
M18 ултразвучно сензор ,UB500-18GM-U-V1
  • Обновено
Оценка на клиентот:

M18 ултразвучно сензор ,UB500-18GM-U-V1

Технички податоциОпшти СпецификацииУреди со покажувач на растојание од 30..500mmПрилагодување на опсегот

DEN 7680.00