• Обновено
Автомобил-стил, Започнете Стоп Копчето Притиснато Копчето Прстен За Land Rover Range Rover Evoque Freelander Откритие

Автомобил-стил, Започнете Стоп Копчето Притиснато Копчето Прстен За Land Rover Range Rover Evoque Freelander

Buyers rating:
-18 % DEN 118.00
DEN 143.52

Залиха

30мм Дебелина : Прибл. Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми со најдобри услуги на клиентите. Ние нудиме целосна наплата за вас,ако производот има каков било квалитет проблем Причина не можете да го користите. Ако е потребно, топлина на селотејп со фен за подолг.net/en и можете да го користите во вашата земја пост веб-сајт да ги пратите на тоа,околу 30 до 60 дена Можете да добиете и Вие се согласувате да ги сите горе-наведени политики по нарачување на.Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот и да ви остават среќен шопинг расположение тука.пред да плаќаат со цел,ќе мора да ги Следат овој конвенции : 1)Нашите цената не вклучува никаква царина или Данок. Ако вашиот автомобил неодамна восок, отстранете го восокот. Според владеењето на Саудиска Арабија, лична карта е да мора да се направи царинење. Кога имате било какви прашања или прашања,ве молиме не двоумете се да контактирате со нас,Ние ќе ви одговори што наскоро.Ако се чувствувате discontented и вашиот објаснување е разумна, ние'll испраќање на предмети или refundment. Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги.Затоа,Вашите Повратни информации е навистина важно за нас, ве Молиме да ни остават позитивен фидбек, ако сте задоволни со нашите производи или услуги, ви благодарам многу ! 2.Ние не може да гарантира пристигнување време. Ви благодариме! 3. 3мм Тежина : Околу. 2)времето за Испорака зависи од дестинацијата и други фактори,тоа може да трае до повеќе денови. Грешки може да постојат од страна на прирачник за мерење. Ние гарантираме вашето нула ризик купување искуство тука. Нормално превозот време за многу земја е 25 - 45 работни дена( Русија Аргентина 45-70 работни дена и Бразил 70-90 работни дена) 5)На Aliexpress само околу 25 Земји би можеле да одберете превозот на "Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус"или "Posti Финска Економија", тоа е бесплатен превозот но без следење на информации. Ве молиме контактирајте со нас пред да замине неутрален(3 ѕвезди) или негативни(1-2 ѕвезди) повратни информации.дополнителни давачки или царинска такса се купувачи одговорност.

Основни карактеристики

Тип На Објект:
Клучните Прстени
Бренд Име:
EAZYZKING
Објектот Ширина:
4cm
Специјални Функции:
Декорација
Објектот Должина:
4cm
Објектот Дијаметар:
3cm
Објектот Тежина:
0.015g

Најдобри понуди