• Обновено
C13 2017 Луксузни Hign квалитет Миленичиња Куче Превозникот Торба Дише Преносни Патување Куче Превозникот Чанта Мала Куче, Мачка Превозникот

C13 2017 Луксузни Hign квалитет Миленичиња Куче Превозникот Торба Дише Преносни Патување Куче Превозникот Чанта

Buyers rating:
-23 % DEN 919.00
DEN 1193.76

Залиха


·Добредојдовте да ја посетите нашата фабрика и ние треба вашата скапоцени предлози.
Превозот : Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест. СОВЕТИ
1, ќе Има толеранција се должи на рачно рачно measureme.
Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации. Исто така, постои вметнете торба во долниот лев агол на домашно милениче превозникот торба за носење.
· Попуст : Голема цел од голем попуст, па ако го купите голема количина, ние може да ви понуди многу конкурентна цена.
· Прилагодено Направи/OEM : Ние сме фабриката, па OEM/Custom направи е добредојден.
2, Бидејќи камерата, трепкачко светло, на фотографија технологија итн, делумно артикли покажа боја е различен од вистинскиот објект.
3, ве Молиме љубезно ги научат големина пред ставање на ред.
Времето за испорака зависи од дестинацијата и други фактори.
C13 2017 Луксузни Hign квалитет Миленичиња Куче Превозникот Торба Дише Преносни Патување Куче Превозникот Чанта Мала Куче, Мачка Превозникот
Спецификација
Материјал : ПВЦ Кожа
Боја : Розова, Црна
S : 34cm x 22cm x 20cm погодни за домашно милениче рок од 1,5 килограми
L : 40cm x 26cm x 20cm погодни за домашно милениче рок од 3,5 килограми (ве Молиме овозможи 1-3cm грешка поради mannual measurance)
Опис : најнов висока-квалитет милениче торба, Таписерии, на моделирање е уникатен, тоа би можело да биде целосно расклопуваат за испирање. Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги. Ние не гарантира испорака време на сите меѓународни shipmentsdue да разлики во царинската расчистување пати во поединечни земји, кои може да влијаат на тоа колку брзо вашиот производ е прегледан.

Основни карактеристики

Големина:
34x22x20cm, 40x26x20cm
Тип:
Кучиња
Стил:
Моден
Функција:
Windproof
Бренд Име:
Dogbaby
Шема:
Цврста
Тип На Објект:
Slings
Fitable Тежина:
1.5 КИЛОГРАМИ-3.5 КИЛОГРАМИ
Применливи Раса Куче:
Мало Куче
Сезоната:
Сите Сезони
Материјал:
ПВЦ Кожа
боја:
Розова, црна
Пакет:
opp
Шема:
FC13

Најдобри понуди

Професионални Куче столче Покрие Мат Против пролизгување Автомобил Мат Миленичиња Патување Универзална Водоотпорен
  • Обновено
Оценка на клиентот:

Професионални Куче столче Покрие Мат Против пролизгување Автомобил Мат Миленичиња Патување Универзална Водоотпорен

Професионални Куче столче Покрие Мат Против пролизгување Автомобил Мат Миленичиња Патување Универзал�

DEN 1179.00 1999.20