• Обновено
Трговија на големо Трендовски висок квалитет Играчка Fox Terrier животинско брошеви позлатен сребрен позлатен мажите брошеви мода накит

Трговија на големо Трендовски висок квалитет Играчка Fox Terrier животинско брошеви позлатен сребрен позлатен

Buyers rating:
-35 % DEN 717.00
DEN 1103.52

Залиха

Играчка Fox Terrier брошеви е рачно изработени брошеви,тоа е мода накит. Моден накит ќе се надополнуваат еден елегантен изглед и ќе го задржи вашиот најдобар пријател на ум во секое време!
Големина на : brooch мерки за прибл.15.5*28mm и 1.4 mm Дебели. Забелешка : Овде можете продажба на мало,трговија на големо,капка превозот,изберете. Ако имате било какви прашања или каква било помош,можете да ме контактирате во секое време,јас би сакал да дадам се од себе за да ви помогнат. Ако имате било какви добри совети,можете да ни даде предлог.
Над 200$ може да биде бесплатен превозот од DHL, или ЕМС.

Основни карактеристики

Тип На Објект:
Брошеви
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
Брошеви
Стил:
Тренди
Бренд Име:
DANGGAO
Метали Тип:
Цинк Легура
Обликотшема:
Животните
Материјал:
Метал
Брошеви Тип:
Брошеви
Пол:
Унисекс
кориснички:
Yes
Бродови Од:
Кина
Место на Потекло:
Кина Жеџијанг
Метал Печат:
18K злато
боја:
18K злато,сребро.
Рачно изработени:
Yes
Главниот Камен:
Бела
Повод:
сите
Животните:
играчка fox terrier
Големина:
15.5*28mm

Најдобри понуди