• Обновено
Нова Топла Продажба Кинески Јапонски Сандаловина Рака Фан Дрвени Миризливи за Свадба Партија Подарок Бесплатен Превозот

Нова Топла Продажба Кинески Јапонски Сандаловина Рака Фан Дрвени Миризливи за Свадба Партија Подарок Бесплатен

Buyers rating:
-49 % DEN 71.00
DEN 138.72

Залиха


Опис : Совршен за летните прилики, отворено свадби, градина партии и многу повеќе Компактен, Лесно Свитлива Стил : Шупливи Материјал : Сандаловина + Метал Боја : Дрво Должина : Приближното 20cm/8 инчен Дијаметар(ширевте) : Приближно 34cm/13.38 инчен
Пакетот Вклучува : 1x фан страна
Ве Молиме Прочитајте Го Пред Да Го Купат
ИСПОРАКА
1.Во светот превозот, само освен неколку земји .
2.Повеќето земји ние нудиме Бесплатен Превозот од Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус , само очекуваме далечински сајтови.
3. Ние ќе брод вашата нарачка навремено по плаќање на проверка.
4.Двојно провери и потврди вашата нарачка адреса натпревар превозот адреса, ние само брод цел адреса.
5.Време На Испорака :
6. Ако не сте добиле вашата нарачка по 25 работни дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе трага на вашата цел и се вратам на вас побрзо. Ние и ветуваме ние ќе им помогне додека пратката пристигнува за вас!
Плаќање
Ве молиме да ја плати во рок од 7 дена од денот на нарачката. Ние ќе го организира превозот ASSP.
ПО ПРОДАЖБА НА УСЛУГИ
ПОВРАТНИ информации
За вашето задоволство и позитивни коментари ќе бидат многу важни за нас.Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5stars ако сте задоволни од нашите услуги.И ние исто така ќе ви понуди 5 ѕвезди повратни информации.
Ако имате било какви проблеми со нашите производи или услуги,ве молиме слободно контактирајте со нас на прво пред да остави негативни повратни информации.Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите.

Основни карактеристики

Повод:
Ноќта на вештерките,Годишнина,забава,Кинеската Нова Година,Дипломирањето,Нова Година,Свадба,Божиќ,Денот на Вљубените,денот на Благодарноста
Бренд Име:
MagiDeal
Материјал:
Дрво;Дрвени
Материјал:
Сандаловина + Метал
Стил:
шупливи
Должина:
20cm/8 inch

Најдобри понуди

Скандинавските Керамика За Статистика Табела Складирање Плоча Мода Нордиските Шик Домот Злато Остава Форма Канцеларија
  • Обновено
Оценка на клиентот:

Скандинавските Керамика За Статистика Табела Складирање Плоча Мода Нордиските Шик Домот Злато Остава Форма Канцеларија

Скандинавските Керамика за Статистика Табела Складирање Плоча Мода Нордиските Шик Домот Злато Остава �

DEN 435.00 791.52