• Обновено
Слободен Брод!!! 16mm бронза на ѕвонење позлатен безбедност lotus brooch фах brooch наоди

Слободен Брод!!! 16mm бронза на ѕвонење позлатен безбедност lotus brooch фах brooch наоди

Buyers rating:
DEN 2687.52

Залиха


Бесплатен Превозот 100pcs/Многу (Into15mm) Многоцветни Круг Прилагодливи Прстен База Празно Место,Накит Наоди Боја, може да избере US$ 49.99 /многу
100 парчиња / многу
Бесплатен Превозот 100pcs/многу Мини Бела Боја Одговара 25мм Шарм Прилагодливи Прстени База на Празно Отворената Прстени,Прст Прстени Накит Наоѓање US$ 39.99 /многу
100 парчиња / многу
бесплатен превозот 200pcs multicolor (во 13*18mm) Earring studs фах камео,Месинг студ обетки наоѓање,обетки база поставување US$ 36.99 /многу
200 парчиња / многу
бесплатен превозот 200pcs Multicolor опционални (во 10мм) срце earring studs послужавник, Earring Наоди earring база ќорци US$ 30.99 /многу
200 парчиња / многу
бесплатен превозот 200pcs (во 12mm) срце earring studs послужавник, Earring Наоди earring база ќорци Накит додатоци US$ 35.99 /многу
200 парчиња / многу
бесплатен превозот 300pcs (во 12mm)квадратни Earring studs фах камео,обетки наоѓање,обетки база поставување На совршен накит US$ 52.99 /многу
300 парчиња / многу
бесплатен превозот 300pcs мода (во 12mm) срце earring studs послужавник, Earring Наоди Накит додатоци Апсолутно атрактивни US$ 42.50 /многу
300 парчиња / многу
превозот
1). Предмети се испраќаат само по уплата.
2). Ние брод објектот преку EMS, DHL, UPS-от, FEDEX, ТНТ,Кина пост или Хонгконг Пост.
3). Бесплатен превозот :
а.ако вкупниот износ на повеќе од $150,тогаш ние ќе брод од страна на ЕМС.
б. ако вашиот вкупен износ подолу $150,ние ќе брод од страна на кина пост воздух parcle.

Основни карактеристики

Тип На Објект:
Брошеви
Парична казна или Моден:
Моден
Пол:
Жените
Стил:
Романтични
Брошеви Тип:
Brooch Иглички
Бренд Име:
HAEQIS
Материјал:
Акрилик
Метали Тип:
Бакар
Обликотшема:
Растенијата
Број На Модел На:
13081401
боја:
бронза 1
Карактеристики на:
Убаво
Големина:
16mm

Најдобри понуди