• Обновено
NUX СТР-2 Преносни Електрични Гитара Мулти-Ефекти Процесор со Тјунер Metronome Бучава Портата

NUX СТР-2 Преносни Електрични Гитара Мулти-Ефекти Процесор со Тјунер Metronome Бучава Портата

Buyers rating:
DEN 2832.00

Залиха


Карактеристики :
9 корисникот и 9 претходно програми ПОМОШЕН ВО прави лесно да се џем заедно со надворешен музика-репродукција уред (mp3 плеер, и др.)
Повеќе од 800ms ЗАДОЦНУВАЊЕ, СОБА и ПРОЛЕТ REVERB Бучава Портата
Позадинско осветлување на LCD екранот за тјунер и metronome Две АА батерии обезбеди повеќе од 8 часа
Спецификација :
Боја : Црвена
Домување материјал : Пластика
Земање на фреквенција : 44.1 k Hz
АД/DA конверзија : 24bit
Signal processing : 24bit
Номинална текст отпорност : 1 M?
ПОМОШЕН ВО текст : -10d Bu/22k?
Слушалките излез : 125m W+125m W(во 32? оптоварување) (не се вклучени)
Дисплеј : позадинско осветлување на LCD
Подесување опсег : A0 (27.50 Hz)-C8(4186.01 Hz)
Референца на теренот : A4 (435-445 Hz)
Адаптер : 9 V DC ≥200 m A (не се вклучени)
Моќност : 2 * AA алкални батерии (не се вклучени)
Работат со батерии : да Трае за околу 8 часа
Производ големина : Прибл.8.2 * 11 * 2.3 cm / 3.2 * 4.3 * 0.9 во
Производ тежина : 142g / 5oz
Пакет големина : 13.5 * 8.9 * 4.5 cm / 5.3 * 3.5 * 1.8 во
Пакет тежина : 177g / 6.3 оз
Пакетот вклучува :
1 * Гитара Ефект
1 * Упатство (Англиски)

Основни карактеристики

Бренд Име:
nux
Тип:
Ефекти
Број На Модел На:
СТР-2

Најдобри понуди