• Обновено
работи напојување За R710 T610 570W A570P-00 A570P-01 MYXYH T327N VPR1M RXCPH C570A-S0,Целосно тестирани.

работи напојување За R710 T610 570W A570P-00 A570P-01 MYXYH T327N VPR1M RXCPH C570A-S0,Целосно тестирани.

Buyers rating:
DEN 2544.00

Залиха

Откако ќе ремонтирам или расклопување тоа, или гаранција на етикетата е оштетен, ние не дава никаква гаранција или враќање на средствата. Ако не можете да се обезбеди доказ за оштетување, вие не ќе биде во можност да се добие компензација. Превозот однос е ФОБ Шенжен, ние не сноси никаква тарифи предизвика од страна на земјата на дестинација.
Матичната плоча се целосно тестирани,како што се apperance,3 D,сите интерфејси,внатрешниот и надворешниот екран. Ние ќе се обидеме потрудиме да ви даде најдобриот една.батерија, ре-старт систем најмалку 2 пати и така натаму. Производ параметри можеби и не е точно, ве молиме да го користите официјалниот веб-сајт на податоци како стандард или консултирајте се со сервисот. Без наша дозвола, ве молиме не ремонтирам или расклопување на производот. Откако ќе го поставите цел, тоа значи дека се согласувате со нашата продавница е правила). Но, ние може да го следат вашето барање да напишете ниска цена прогласи вредност за Царина. Објектот се КОРИСТАТ (или Обновена), не се измери преку нови стандарди. Откако ќе го потпише парцела тоа значи, вие се согласувате на објектот е состојба (што ќе обезбеди гаранција ако функцијата проблем). Според Кинескиот извоз барања, сите предмети ги испративме ќе бидат опфатени со MLLSE етикета.
100% работи напојување За R710 T610 570 W A570 P-00 A570 P-01 MYXYH T327 N VPR1 M,Целосно тестирани. Се Проценува дека Времето на Пристигнување е само за референца, ве молиме обратете се до времето за испорака на Ali Express. Ние не прифаќаме било каква причина за безусловно целосна наплата. Ве молиме да изврши инспекција на пратката пред да го потпише. Ако штетата е резултат по приемот на стоката, ве молиме да се обезбеди комплетна доказ за оштетување издадени од страна на неотпакувани видео и логистичка компанија.

Основни карактеристики

Пакет:
Yes
Примена:
Десктоп
Број на SATA Портови:
3
Графичка Картичка 12V Pin Број:
8 pin
CPU Моќ Конектор:
8 pin
Рејтинг На Моќ:
501W - 600W
80 ПЛУС Сертификација:
Други Сертификација
Бренд Име:
MLLSE
D-тип Автобус Број:
3
ПРЕСТАПНА Тип:
Активни
Интерфејс Тип:
24Pin
Број На Модел На:
R710 T610 570W A570P-00 A570P-01 MYXYH T327N VPR1M
Производи Статус:
Акции
боја:
Сребро.
Тест Состојба:
100% тестирани пред превозот
Пакет:
Стандард
Објектот Состојба:
Скоро Нови

Најдобри понуди