• Обновено
Zoroark Животинско Кукли, 33CM Симпатична Бебе Кадифен Играчки,Децата Џеб Кадифен Играчки, Полнети Кукли Деца Играчки Подарок Бесплатен Превозот

Zoroark Животинско Кукли, 33CM Симпатична Бебе Кадифен Играчки,Децата Џеб Кадифен Играчки, Полнети Кукли Деца

Buyers rating:
-7 % DEN 614.00
DEN 660.00

Залиха


Производ Функција :
Големина на : Висок 33cm
Пакет Тежина : 300g
Материјал : ПП Памук
Пакет за стоката : 1 BUC
Опција : 1 Видови
Слика Покаже :
ПОВРАТНИ информации : Ако не сте задоволни со нашата служба, ве молиме оставете ни позитивни повратни информации и да го оценувате деталите на трансакцијата со "совршен 5 ѕвезди" . Ако имате било какви прашања, ве Молиме контактирајте со нас прво, пред да ја напуштат повратни информации, ние ќе ви одговори во прв пат.

Основни карактеристики

Карактеристики:
Филм & TV,Полнети & Кадифен
Пол:
Унисекс
Возраст Опсег:
8-11 Години
Димензии:
Висок 33 CM
Бренд Име:
BinLing
Број На Модел На:
MR076
Материјал:
Памук
Пополнување:
PP Памук
Предупредување:
ЗАДРЖИ ОГАН ДАЛЕКУ

Најдобри понуди