• Обновено
90Cm*25Cm Автомобил Музичкиот Ритам Светилка Автомобил Налепница Звук Ритам Активира Ел Еквилајзер Панел Мулти Дизајни Led внатрешно Осветлување

90Cm*25Cm Автомобил Музичкиот Ритам Светилка Автомобил Налепница Звук Ритам Активира Ел Еквилајзер Панел Мулти

Buyers rating:
DEN 1680.00

Залиха

Состојба : 100% Сосема Нов Големина : 90x25cm Инверторот кабел : 3 Метар запалка приклучок за Кабелот : 1 Метар Осветленост : 80-150 cd Живот време : производ постојано може да работи за повеќе од 8000-10000 часа, во зависност од работната средина и должност циклус Напојување : DC12 V
Карактеристики на производот : Sound-за да се активира шарени LED светла автомобил налепница. Звукот е прилагодлива чувствителност од страна на контролорот. Лесен за користење : Опремен со автомобил полнач , можете само да го приклучокот за 12 V DC запалка приклучок и ќе создава убав ефект. Тоа е тенок лист со двоен големина селотејп дека може да се држи на задните шофершајбната или од страна на прозорецот.
Ставките коишто се Вклучени во Купување :
1 x panel
1 x инвертер
1 x запалка приклучок за

Основни карактеристики

боја:
Оставете Порака
Број На Модел На:
44
Повод:
роденден
Шема:
Никој
Материјал:
ПВЦ
is_customized:
Yes
Големина:
L

Најдобри понуди

3D канал писма отворено писма
  • Обновено
Оценка на клиентот:

3D канал писма отворено писма

Информации за производотГлавен материјалНЕРЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИКТип на осветлувањеfrontlitбојаКако вашето бар

DEN 38.40