• Обновено
TN25x15 25мм Понесе 15mm Удар Близнак Род Компактен Водич Воздух Цилиндар TN25-15

TN25x15 25мм Понесе 15mm Удар Близнак Род Компактен Водич Воздух Цилиндар TN25-15

Buyers rating:
DEN 1697.76

Залиха


Спецификации : Име на Производ Воздух Цилиндар Модел TN25 X15 Акција Двојно Дејство Род Тип Двојна Род ги Понесе 25мм Удар 15mm Род Дијаметар 12mm Конектор Порта Кол 4.5mmx4.3мм/0.18" x 0.17" Вкупна Големина на(Приближно) 10.3 x 7.3 x 3м/ 4.2" x 2.9" x 1.2" (L*W*T) Материјал Метал Главната Боја Сребрена на Ѕвонење, Црна Нето Тежина 525g Пакет Содржина 1 x Воздух Цилиндар

Основни карактеристики

Број На Модел На:
TN25x15
Тип:
како опис

Најдобри понуди