• Обновено
Lyudmila Безжична Камера За Citroen C2 3D Hatchback 2003~ / Автомобил Rear view Camera / HD Назад до Обратна Камерата / CCD Ноќ Визија

Lyudmila Безжична Камера За Citroen C2 3D Hatchback 2003~ / Автомобил Rear view Camera / HD Назад до Обратна

Buyers rating:
-25 % DEN 1337.00
DEN 1782.72

Залиха

- Опсег до 10 метри, одлична за поголеми возила како каравани. Спецификација : 1 Effective Pixls : 440. Ако сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме да ни остават 5 ѕвезди повратни информации.5 mm Конектор Wirelss Автомобил Rear View Camera / Назад Нагоре Камерата / Обратна Паркинг Камера
За Citroen C2 3 D Hatchback 2003~2009
Посебна Забелешка : Ако цел, треба да ги споделите со нас кој модел ќе го сакате, имаме МОДЕЛ РКА и МОДЕЛ ПОМОШЕН . - Конвертирате жичен rear view camera во безжичните. МОДЕЛ РКА е за поврзување на боја LCD Монитор.4 G безжична/колор видео Влез : DC 5 V LED Моќ Екранот Цена & Пакет се вклучуваат : 1 x CCD ЧИП Автомобил Rear View Camera 1 x Предавателот 1 x Приемникот 1 x прирачник За Превозот Пратката ќе се организира во рок од 3 работни дена по исплата е расчисти колку што купувачот информации и превозот адреса е потврдена.Електронски Shutter : 1/60 да 1/100,000 секунди 11.Погледнете Агол : 170 степен 4.
Повратни информации Клиент е на задоволително ниво е нашата крајна цел.4 G безжична / колор видео Предавател за Rear view Camera да Цртичка DVD, Во Автомобил Монитор, LCD. Ве молиме да се обезбеди право пост код и валиден телефонски број за да се избегне задоцнувањето во превозот. Сите пораки или пораки ќе бидат одговорени во рок од еден работен ден. Ако цел без да остават порака, ќе испрати модел МОДЕЛ РКА Defaultly .Баланс На Белата Боја : Auto 13.Леќи на камерата : 18.Хоризонтална Резолуција : 520 ТВ линии 7. Предавателот : 2.Вода-доказ : IP66 14.Видео Кабел Должина : околу 6m Главни Карактеристики : - 2.HD High Definition | CCD Ноќ Визија | Вода Доказ | Широк Агол Леќа го Замени Еден Од Табличка Светилки | Wireless | РКА / ПОМОШЕН 3.Слика Сензор : CCD1/3 5. - Во реално време задните приказ додека обратен автомобил за да се осигура вашата безбедност - Силна анти-мешање способност,висок квалитет на сликата.

Основни карактеристики

Бренд Име:
Lyudmila
Леќа Материјал:
Пластични + Стакло
Жица или Безжично:
Безжичната
Школка Материјал:
Пластични
Guiding Line:
Yes
Алармот Тип:
Возилото Копија Камери,Додатоци
Должина на Видео Кабел:
6M
Материјал Тип:
ABS
Одговара:
За Citroen C2 3D Hatchback 2003~2009

Најдобри понуди