• Обновено
Нов Допир LCD Екран Со осветлување за Sony NEX-5R NEX-5T NXE5T NEX5R Камера

Нов Допир LCD Екран Со осветлување за Sony NEX-5R NEX-5T NXE5T NEX5R Камера

Buyers rating:
DEN 719.52

Залиха

Ако не примите објект за долго време,ве Молиме проверете со вашиот локален поштата или контактирајте со нас.
Објектот ќе биде предаден во рок од 2 работни дена по добиени проверена плаќање,но обично наредниот работен ден по плаќање,Објектот ќе биде испорачуван регистрирани воздух mail со следење на услугата.
Ако може да се задоволни со нашата producst и нашите услуги,ве молиме да ни остават позитивен фидбек и 5 бодови НСД,Ние ќе биде многу благодарен!
Ние нудиме на нашите клиенти vith квалитет увери производи и брзи услуги.
Ние се специјализираат во широк спектар од дигиталната камера&видео камера додатоци : LCD Екран/Екранот,Леќа,LCD/Shutter flex кабел Опрема,и други поправка на резервни делови.По прашањето на стоки, ќе имаме следење на број Додадете на вашето купување на артиклот.Овие трошоци се купувачот е одговорност.
Увозни давачки,даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.Сите делови се тестирани работи добро пред превозот.Ние сме мило да го реши проблемот,ве молиме да се избегне да ја напушти Netural или Негативни Повратни информации и 1,2,3 ниска оценка.
Постојат повеќе производи што не се наведени,Ако треба да се купи други додатоци,ве молиме контактирајте со нас.
Прифаќаме само враќање на оригиналниот пакет.
Нашите предности : Квалитет на производите;Повеќето конкурентни pri;Брза и квалитетна услуга.Ве молиме бидете сигурни дека објектот НЕМА човек-направени саботажа.
Ви благодариме за вашето внимание!!!.Јас ќе ви одговори што е можно поскоро(ве молиме allow1_2 работни дена за одговори).
Ако ви треба замена,ве молиме проверете за да се потврди објектот не работат и се јавите на нашите услуги на клиентите претставник,ги споделите со нас детални проблем.

Основни карактеристики

Бренд Име:
YOTEBO
Број На Модел На:
NXE5T NEX5R
Компатибилен Акција Камера Бренд:
SONY
Тип:
LCD

Најдобри понуди

385002216B / 385002216 Коника R2 minilab опрема 10pcs
  • Обновено
Оценка на клиентот:

385002216B / 385002216 Коника R2 minilab опрема 10pcs

Ние имаме право да не прифати да се врати за некои стоки од цел потврди,па подобро да се потврди пред да с

DEN 1368.00 1440.00