• Обновено
Верувам Сон Ликови Ѕид Налепници Дома Декор Decals Уметност година НОВИ Модерни Отстранлив во ЖИВО Позадина Ѕид Црна ПВЦ 57*61CM

Верувам Сон Ликови Ѕид Налепници Дома Декор Decals Уметност година НОВИ Модерни Отстранлив во ЖИВО Позадина

Buyers rating:
-19 % DEN 291.00
DEN 359.52

Залиха


Повратни информации
Ние сме вид и искрен продавач. Ве молиме слободно контактирајте со нас на што се Должи на разликата на временската зона меѓу Кина и вашата локација, понекогаш одговори на вашата порака ќе биде одложен со 6-10 часа. Се надевам дека секој клиенти може да ја напушти 5 ѕвезди оценка позитивни повратни информации, ви благодариме!
Услуга На Клиентите
Бидејќи вашето задоволство е наша цел. И се надевам дека секој нашите клиенти ќе уживаат во нивниот шопинг од мојот Aliexpress продавница. И тоа нема'т да ве изневери. Ние ќе забележите следење Бр. Обично ние испрати стока од Кина Пост Воздух Mail за бесплатен превозот, за 15-60 дена да пристигне на вашата адреса.

Основни карактеристики

Класификација:
За Ѕид
Стил:
Модерна
Бренд Име:
ZOOYOO
Материјал:
Пластични
Спецификација:
Single-piece Package
Шема:
Авион Ѕид Налепница
Сценарија:
Ѕид
Тема:
Знаци
Број На Модел На:
HM08437
Материјал:
ПВЦ
боја:
Црна
Оригинална Големина:
57*61CM
Стил:
Ѕидот Налепници Дома Декор Decals Уметност

Најдобри понуди

Нова Жешка Fawn Среќен Божиќ Ѕид Налепници Дома Декор Европски И Американски Трговија На Големо Водоотпорен Отстранлив
  • Обновено
Оценка на клиентот:

Нова Жешка Fawn Среќен Божиќ Ѕид Налепници Дома Декор Европски И Американски Трговија На Големо Водоотпорен Отстранлив

И се надевам дека секој нашите клиенти ќе уживаат во нивниот шопинг од мојот Aliexpress продавница.Повратни �

DEN 140.00 172.80