• Обновено
MaiYaCa црвено висока пета чевли Специјална Понуда Луксузни Вертикална телефон случај за OPPO R9 R9S R11 ПЛУС casefor vivo X9 ПЛУС X20 случај

MaiYaCa црвено висока пета чевли Специјална Понуда Луксузни Вертикална телефон случај за OPPO R9 R9S R11 ПЛУС

Buyers rating:
-26 % DEN 71.00
DEN 95.52

Залиха

Mai Ya Ca црвено висока пета чевли Специјална Понуда Луксузни Вертикална телефон случај за OPPO R9 R9 S R11 ПЛУС casefor vivo X9 ПЛУС X20 случај
Добредојдовте На М а јас У В а
1. Ние поддршка Dropshipping, промет на големо на производи, ние може да ви даде најдобра цена, висок квалитет на производите.
Ние може да се испрати на стоката што е можно поскоро по исплата потврда.
2. Ако се одлучите за испорака метод : Кина пост обичен мал пакет плус, тоа не може да се обезбеди следење на информации во странство , ве молиме да не грижете се, тоа ќе биде успех стигнете до вашата земја и својата packet loss стапка е многу ниска. Во овие наредби, ние не го прифати каков било спор не следење на број. Ако сакате да ги пратите на информации на проектот во реално време, ве молиме изберете Кина пост регистрирани воздухопловната
3. Ако сте загрижени дека тоа не може да се пристигне, можете исто така да изберете e Packet или Ali Express . Вие само треба да го додадете малку товар.
4. Ве молиме имајте во предвид на руски пријатели : ве молиме пополнете во полно име на примачот (вклучувајќи и најмалку 3 делови) и поштенски код, во спротивно вашиот пакет нема да биде во можност да помине низ вашата земја на царинската управа.
Забелешка : доколку имате прашања, ве молиме контактирајте со нас пред да замине неутрален или негативен фидбек. Ние ќе се обидеме да го решите вашиот проблем.
Можете да ја внесете во мојата продавница за да го изберете вашиот омилен стил :
Додадете нашата продавница за вашата продавница список и не пропуштајте било евтини производи!
Случајот информации
1) за i Phone 5/5s/SE / 6/6 S / 6 + 6 splus / 7/7 плус случај
Материјал : црна мека TPU
2) нови 100%

Основни карактеристики

Материјал:
За oppo R9, За oppo R9S, За oppo R9S плус, За oppo R11, За oppo R11 плус, За vivo x9 или x9s, За vivo x9 плус, За vivo x9s плус, За vivo x20, За vivo x20 плус
Бренд Име:
MaiYaCa
Мало Пакет:
Yes
Тип:
Половина завиткани Случај
Функција:
Нечистотија-отпорни,Анти-удар
дизајн:
Егзотични,Слатки,Шарени,Squishy
Големина:
6.5cm*12.5cm
Карактеристики:
Црна Мека TPU Случај
Компатибилен Бренд:
BBK
Продажба:
Трговија На Големо И На Мало Со Квалитет
Материјал:
црна силикони мека TPU
категорија:
мобилен телефон додатоци
Мобилен Случај за oppo R11 ПЛУС случај:
Маска за oppo R9 R11 R9S ПЛУС случај
случај за VIVO X9 X9S ПЛУС СЛУЧАЈ:
маска за VIVO X9 X9S плус
за iphone 8 8plus случај:
случај за iphone 5S 6Splus маска
coque за OPPO R9 R9S ПЛУС:
Маска за OPPO R11 R11 плус funda
маска за vivo x20 x20 плус случај:
мобилен покритие за vivo x20 x20 плус coque
Објектот:
црвено висока пета чевли Позадина
Модел:
Б-sh3962

Најдобри понуди