• Обновено
Bellsouth 5км 22-канал FRS Воки Токи Interphone Долга Низа (Пар)

Bellsouth 5км 22-канал FRS Воки Токи Interphone Долга Низа (Пар)

Buyers rating:
-12 % DEN 1056.00
DEN 1199.52

Залиха

Овие трошоци се на купувачот одговорност
Наплата & Замена :
1.Откако ќе ја прими стоката, ве молиме контактирајте со нас во рок од 7 дена ако не сте задоволни или не се штети.Бесплатен превозот Bellsouth 5км 22-канал FRS Воки Токи Interphone Долга Низа (Пар)
Опис :
100% сосема нов и висок квалитет на interphone
Bellsouth 22-Канал FRS Воки Токи
Со LCD дисплеј
Ниско ниво на батеријата предупредување
Поддржува слушалки
Авто канал скенирање
Различни тонот на ѕвонење за избор
Со LED поддршка употреба во текот на ноќта
Долго растојание до 5 КИЛОМЕТРИ (без блок)
Одлично за активности на отворено
Напојува со 4 x AAA батерија (Батеријата НЕ се вклучуваат)
Големина (L x W x T) : 145 x 52 x 25 mm/ 5.07 оз
Боја : Црна
Answer : ___________________________ NOTE : Ефективна далечина, околу 5 КИЛОМЕТРИ за одблокиран, 1 км далечина за неколку згради и 500m за урбани , центри.
Повратни информации & Контакт со нас на :
1.Како и да е негативна повратна информација не се реши работи.Било какви прашања или коментари во врска со производи или услуги, ве молиме да бидат слободни да контакт.Ако имате било какви негативни повратни информации pls контактирајте со нас прво ,ние ќе се потрудиме да го реши проблемот за вас.Сите на испорачани производи ќе бидат тестирани пред превозот од страна на нашите професионални КК. Ние сме секогаш спремни да работат работи надвор, ви благодариме!
.98 во
Нето Тежина : 172 g/ 6.Ви благодариме за вашиот позитивен фидбек, ако сте задоволни со нашата предмети или услуги. Но мора да ни даде слики доказ .Ние ќе брод предмети во рок од 5 работни дена по извршената уплата е постигнат. Ние ќе рефундирање на дека по што доби тоа, но наплата износ не ќе вклучувајќи го и превозот цена.можете да ги користите на следење на број е предвидено да се следи онлајн.

Основни карактеристики

боја:
Црна, Сина, Жолта, Розова
Тип На Објект:
Играчка Воки Токи
Пол:
Унисекс
Разговор Опсег:
5КМ
Батеријата:
4 x AAA батерија
Класификација:
Спогодба
Број На Модел На:
T388
Карактеристики:
Мини,Интерактивна,Батерија Управувана
Материјал:
Пластични
Пластични Тип:
ABS
Возраст Опсег:
> 6 години
Предупредување:
Никој
Место на Потекло:
Кина (Копно)

Најдобри понуди