• Обновено
TMC Billowed Комунални Торбичка PenCott BadLands Тактички MOLLE Половината Кеси+Бесплатен превозот(SKU12050694)

TMC Billowed Комунални Торбичка PenCott BadLands Тактички MOLLE Половината Кеси+Бесплатен превозот(SKU12050694)

Buyers rating:
DEN 1104.00

Залиха

Сите пораки ќе бидат одговорени во рок од 1 работен ден.
Совети :
Стандард експресна услуга е EMS, но различни регионот ќе ја испрати преку оптимална express. Во случај соодветна замена не е достапна, тогаш на враќање ќе бидат издадени. Можете да не контактирате преку оставајќи ни Ali IM порака, или e-mail за нас. Ве молиме контактирајте со нас ако не сте задоволни со објектот по прими. Ние само ќе го следат вашиот адресата наведена во е-мејл или Alibaba. Со цел да ви обезбедиме подобра услуга, ве молиме однесувајте се кон трансакцијата праведно.
Политика На Враќање :
-1. Нашиот систем автоматски се враќа повратни информации откако ќе се остави за нас. Ако објектот се најде не-неисправни, објектот ќе биде испратена назад до купувачот на купувачот?s сметка. Објектот ќе биде предаден во рок од 48 часа штом вашето Плаќање Потврдена од страна на Alibaba. Сликите се за повикување само. Ние гарантираме дека нашите производи се сосема нови, службено лице и првиот-класа на квалитет. Поради безбедни причини, ние не им е дозволено на промената на адресата преку телефонски повик. Предмети вратени ќе бидат тестирани и нова замена ќе биде предаден на купувачот веднаш кога ќе се најдат неисправни. Сепак, ние ќе ве информираме преку е-Маил. (Ако ние продаваме неутрален, ОЕМ, реновиран или половни стоки ние ќе се изјасни со чист текст опис. Некои времиња на денот ќе биде одложен поради недостаток.
Од Express : Општо земено, околу 5-10 работни дена за да се велика БРИТАНИЈА, САД, AU. Ве молиме бидете сигурни дека вашиот превозот адреса е точна. Превозот, манипулативните и осигурување се враќа.
Слика покаже :
Опис Информации :
TMC Billowed Комунални Торбичка Pen Cott Bad Lands Тактички MOLLE Половината Кеси+Бесплатен превозот(SKU12050694)
Опис :
КВАЛИТЕТОТ Е 100% СОСЕМА НОВ ЗАГАРАНТИРАНА
Бренд : TMC Спортска Опрема
Материјал : во САД се направени Pen Cott Ткаенина & Webbing
H : 5" W : 6" D : 1.

Основни карактеристики

Број На Модел На:
TMC2397-BL
Материјал:
Најлон
Име:
TMC Billowed Комунални Торбичка
Материјал:
САД направени PenCott Ткаенина & Webbing
Карактеристики:
100% СОСЕМА НОВ ЗАГАРАНТИРАНА

Најдобри понуди