• Обновено
Флип Далечинскиот Клуч Сечилото Автомобил Копче Празно За Опел Опел Со Право Жлебот (БЕЗ 87 ) 10PCS/многу

Флип Далечинскиот Клуч Сечилото Автомобил Копче Празно За Опел Опел Со Право Жлебот (БЕЗ 87 ) 10PCS/многу

Buyers rating:
-10 % DEN 441.00
DEN 489.60

Залиха


Флип Далечинскиот Клуч Сечилото Автомобил Копче Празно За Опел "Опел" Со Право Жлебот (НЕМА 71) 10 PCS/многу
Ако ви треба или заинтересирани да се направи трговија на големо бизнис,добредојдени да разговарате со мене!
Ние само брод да се потврди Aliexperss адреса. Ве молиме бидете сигурни подолу информации се точни кога место цел : Превозот адреса, Телефонски број и Пост Код . Ако постојат било какви промени, pls контактирајте не преку порака пред објектот беше предаден.
Превозот време :
DHL/ПРЕГЛЕДИ : 3 до 8 дена
EMS : 3 до 20 дена
HKP(Хонгконг Пост Воздух Mail) &CPAM (Кина Пост Воздух Mail) : 10-Пристигнување 60days
(Ако не можете да го прифати долго превозот време од HKP&CPAM, pls изберете и други начини на превозот
1.Ако сте задоволни со Купување не заборавајте да ги споделите со нас(или вашиот пријател) вашиот среќен &ни остави добар фидбек
2.Ако не Сте среќни, па со купување контактирајте со нас во рок од 3 дена и испрати назад на производи во 7 дена(од денот ќе примите ) понуда ни на следење ние наплата штом ќе се врати пакет
Можете да оставите порака преку центарот за пораки или на Трговија со Датот
Pls љубезно се напомене ние ќе не вратат во Подолу состојба
1. Производ скршени од клиент / со недостасуваат делови / Не во својата истиот добар потекло состојба
2. Во клиенти poession за повеќе од 10 дена

Основни карактеристики

Прилагодување:
Yes
Материјал Тип:
Пластични и бакар-никел легиран
Производителот Дел Број:
A2016051124
Земја/Регион на Автомобил Производство:
Германија
Осветленост Дел Број:
A2016051124
Бренд Име:
Tuyuet
R/C Функција:
Со
Другиот Дел Број:
A2016051124
клучни зборови:
Опел на далечинскиот клуч Сечилото
Тип:
Флип Далечинскиот Клуч Празно За Опел

Најдобри понуди