• Обновено
100pcs/број 15 грам Пластична Лажичка 30ML PP Мерење Лажици 15g Measue Топки - 96x45x25mm бела Бесплатен превозот

100pcs/број 15 грам Пластична Лажичка 30ML PP Мерење Лажици 15g Measue Топки - 96x45x25mm бела Бесплатен превозот

Buyers rating:
DEN 1680.00

Залиха


15g / 30 ML Пластична Лажичка за Мерење PP Лажица за медицински млеко во прав Течни итн.
Материјал : храна одделение PP
Капацитет : 15g, 30ml
Големина : 96mm x 45mm x 25мм
Боја : бела
Објект како што е прикажано подолу :

Основни карактеристики

Тип:
Мерење Алатки
Пластични Тип:
PP
Бренд Име:
OnnPnnQ
Мерење Алатки Тип:
Мерење Лажици
Материјал:
Пластични
Број На Модел На:
OP977-100
Функција:
Еко-Пријателски
сертификација:
CIQ

Најдобри понуди