• Обновено
Тенка ткаенина ткаенина Печатена фотографија во позадина дрво кат позадина Подот за Студио S-2039

Тенка ткаенина ткаенина Печатена фотографија во позадина дрво кат позадина Подот за Студио S-2039

Buyers rating:
-26 % DEN 486.00
DEN 656.64

Залиха


(Доколку имате одредени големината потреби, било од нашите средини може да се нарача custom-големина. Ве молиме контактирајте со нас)
Материјал : Сликовно крпа, компјутерот печатен за реализам. Нема џеб на нејзиниот врв.
Карактеристики :
Светлината absorbant Не-рефлективен
За : свадба, возрасни, деца, празник партија,комерцијална работа и др.
Опис
Сликовно крпа позадина е нашата најнова и најголема компјутер-насликани на платно.
Оваа лесна ткаенина ќе ви даде интензивна живописни бои кои сте биле во потрага за во позадина.
Објектот боја може да има боја разлика од сликата се прикажува, поради набљудувачите и снимање светлина. Тоа е нормално, ве молиме да се разбере .
Предмети ќе бидат светлина и преносни, што го прави лесно да се спушти слушалката на позадина стојат.
Точка на испорака од страна на укината, ќе има брчки лесно да се носат.
Еве начин да го отстраните брчките :
1) се Тркалаат до цврсто со еден цилиндар за 3-4 дена, тоа ќе биде во ред.
2) Топлински со пареа железо на задниот дел на објектот, тогаш тоа ќе биде мазна повторно.
Внимание
Ние, исто така, имаат 10 X20ft 10 X10ft 8 X12ft,8 X8ft, 5 X7ft позадина за оваа точка,ако е потребно, ве молиме да ни даде порака!
Ако имаш конкретни големината потреби, било од нашите средини може да се нарача custom-големина.
Ве молиме контактирајте со нас. Исто така, ние може да се печати секоја висока-резолуција на сликата дека сте снабдување.
Ви благодариме !!

Основни карактеристики

Големина (мм):
100cmX150cm 3X5ft, 150cmX220cm 5X7ft, 180cmX300cm 6X10ft
Тип:
Спреј Насликани
Стил:
Деца
Бренд Име:
MEHOFOTO
Материјал:
Платно
Пакет:
Yes
Број На Модел На:
S-2039
свадба фотографија backdrops:
децата позадина
винил платно:
пресметано печатени
Големина (мм):
1500

Најдобри понуди