• Обновено
XYCING E350 HUD 5.8 Инчен Автомобил Head Up Display ветробранското стакло Проектор OBD2 Автомобил Возење Податоци Забрзување Предупредување MPH Гориво Брзинометар

XYCING E350 HUD 5.8 Инчен Автомобил Head Up Display ветробранското стакло Проектор OBD2 Автомобил Возење Податоци

Buyers rating:
-29 % DEN 1530.00
DEN 2155.20

Залиха

Автоматско и рачно светлината прилагодување на владата,возење без блескави
Ние поддршка на Paypal и следниве методи за плаќање. Ви благодариме!. Нова функција : Возење растојание мерење
6.
1, ве Молиме проверете ја вашата адреса внимателно пред исплата.
2, Сите вратени предмети мора да биде со оригинално пакување и ни обезбеди онлајн следење на број. Ако пратката се строго проверени, по обичај, се уште треба да плаќаат данок за да го избришете обичај. Авто моќ/исклучување : HUD почне и да се исклучи со возило започна и исклучување, ефикасна заштита на автомобил на батеријата;задржување на рачно префрлете го режимот,повеќе лесно да се контролира со HUD. Сите исплати на Ali Express се обработуваат и заштитени од страна на Купувачот Систем за Заштита. Ние не сме одговорни за било каква физичка штета или штетата предизвикана од страна на купувачот некористење.Мулти-боја, дизајн го прави екранот се повеќе богати и полесно да се чита
4.

XYCING E350 HUD Главните Функции и Карактеристики :
1. На следење на број ќе се ажурира на Aliexpress откако на вашиот објект е испраќаат.
1, Ние се стремиме да се направи клиенти задоволни. Ако имате било квалитетот на производот прашање, ве молиме контактирајте со нас за потврдување, можете да се вратите назад кон нас, за поправка, замена или враќање на средствата. Драјвери може да го прочитате возење информации, и секогаш може да ги задржи најдобрите државата на начин со HUD.Достапни за автомобили со OBD2 и EUOBD порта(Автомобил автоматски дијагноза систем) ,plug and play
2. Ве молиме љубезно ни остави 5 ѕвезди повратни информации доколку не сте задоволни со нашата производ или услуга.
2, Увозните давачки, даноци и други обичаи поврзани трошоци не се вклучени.

Основни карактеристики

Големината На Името:
135*80*15mm
Фрекфенција:
riving Податоци Забрзување Предупредување MPH Гориво Брзинометар
Бренд Име:
XYCING
Жица или Безжично:
Жичен
Номинална моќност:
5.8 Инчен Автомобил Head Up Display ветробранското стакло Проектор OBD2 Автомобил
Големина На Дисплеј:
5.8 инчен
Тежина на производ:
110g
Средина Температура:
-40c- + 80c атмосферски притисок 86-106KPa
Звук на алармот ниво:
>>=30db
Работен напон:
9V~16Vdc(12Vdc/400mA)
Релативната Влажност:
10% -95% животната средина бучава
Автомобил Направи:
OBDII / ЕУ-OBD

Најдобри понуди