• Обновено
8мм CNC главниот дел на задната суспензија Лизгачи Spools За Хонда CBR600RR CBR1000RR F4 F4I CBR1100XX CBF1000 RC51 CBR929 CBR954 CBR900RR VTX1300

8мм CNC главниот дел на задната суспензија Лизгачи Spools За Хонда CBR600RR CBR1000RR F4 F4I CBR1100XX CBF1000

Buyers rating:
DEN 532.32

Залиха


Опис : *Бренд-нови главниот дел на задната суспензија Лизгачи Spools 8мм *6061 Алуминиум легура по ЦПУ Машински + Anodizing *Највисока оценка челик завртки. *Боја може да имаат 5% од различни слики прикажани на интернет *Ќе одговара за сите видови на модели, 8mm е avaliable. *Лесно да го инсталирате, Без Инсталација Настава *главниот дел на задната суспензија Spools/Лизгачи Големината на Телото : 2,2 см*2.1 cm *Нерѓосувачки челик завртки 8мм : 2 buc *Количина : главниот дел на задната суспензија spools/лизгачи : 1 сет(2 парчиња) *Боја : Црна/Сребрена/Портокал/Сино/Red/Злато Ако сакате Сребрена/Портокал/Gold/Црна/Црвена/Зелена боја ве молиме оставете порака за нас ! Или ние ќе го испрати Сина една за да ви. Ви благодариме! Fitment : Хонда сите режим & година со 8мм завртки ( ве Молиме да Обезбеди Овој Дел Одговара За Вашиот Мотор Пред цел

Основни карактеристики

боја:
Црна, златна, портокалова, сребрена, црвена, сина, зелена
Тип На Објект:
Опфаќа & Украсни Украси
Објектот Должина:
4.1cm
Бренд Име:
GUAIMI
Објектот Ширина:
3.3cm
Материјал Тип:
6061 T6 палка Алуминиум
Motobike Направи:
Хонда
Име На Модел:
0000
Објектот Висина:
3.3cm
Објектот Тежина:
0.15kg

Најдобри понуди