• Обновено
Новиот doll облека Носат одговара 43cm Бебе Родено zapf Деца најдобри Роденденски Подарок(само продаде облека)m102

Новиот doll облека Носат одговара 43cm Бебе Родено zapf Деца најдобри Роденденски Подарок(само продаде облека)m102

Buyers rating:
DEN 239.52

Залиха


1, што зависи од нашите клиенти satusfaction да се успее. Затоа ,вашите повратни информации е од исклучително значење за нас.
2. Ако не сте задоволни со нашата предмети.ве молиме да ни остават активни повратни информации.
Контактирајте со нас пред да замине никакви негативни на неутрален повратни информации. Ние ќе работиме со вас да ги реши сите проблеми.

Основни карактеристики

Тип На Објект:
Кукла Додатоци
Материјал:
Платно
Форма:
1/6
Mfg Серија Број:
Моден
BJD/SD Атрибут:
Кошули & Блузи
Димензии:
43CM
Број На Модел На:
M102
Пол:
Девојки
Тип:
Додатоци

Најдобри понуди