• Обновено
100PCS За Sony Xperia C4 E5303 E5306 E5353 Двојна E5333 E5343 C5 Ултра E5506 E5553 Држачи за Полнење Port Конектор Приклучок

100PCS За Sony Xperia C4 E5303 E5306 E5353 Двојна E5333 E5343 C5 Ултра E5506 E5553 Држачи за Полнење Port Конектор

Buyers rating:
DEN 1391.52

Залиха


Опис :
A-100% висок квалитет.
C - го Замени вашиот погрешни,скршени или испукани Полнење Порта.
Д - препорачливо е дека на местото на работа ќе биде направено од страна на професионални repairer или купувачот е добро признати на Собранието знаење пред да купите. E - САМО Flex Cabel ,МОБИЛЕН ТЕЛЕФОН НЕ се ВКЛУЧЕНИ.
F - Ние не сме одговорни за инструкции за инсталација.
Ж-производот е тестиран пред превозот надвор.
Пакетот Вклучува :
Полнење Port /100 PCS

Основни карактеристики

дизајн:
Бар
Број На Модел На:
Z Ултра XL39H C6833 C6806 T2 Ултра XM50H D5303 D5306
Компатибилен Бренд:
Sony Ericsson
Бренд Име:
DDONG(电子设备)

Најдобри понуди