• Обновено
Сребрени прстени година Нови модни Божиќ elk 925 sterling silver прилагодлива големина прстени за жените накит за подарок трговија на големо Топла

Сребрени прстени година Нови модни Божиќ elk 925 sterling silver прилагодлива големина прстени за жените

Buyers rating:
-17 % DEN 231.00
DEN 278.40

Залиха

Ние ќе обработиме вашето враќање во рок од 1-3 работни дена,а ние сме одговорни за сите дополнителни такси превозот.Ако сакате да се вратите или размена на производи,ве молиме контактирајте со нас во рок од 3 дена по добивање на пакет,и контакт со неисправни предмети квантитетот и јасни слики.Ако не го добиете вашиот предмети во рок од 30 дена откако ќе се испраќаат,ве молиме контактирајте со нас,а потоа ние ќе ви помогнат да ги пратите на тоа.За Express(EMS,UPS-от,DHL),ако не се примени предмети во рок од 15 дена откако ќе се испраќаат вашата нарачка,ве молиме контактирајте со нас,ние може да ви помогне да ги пратите на тоа.
Превозот Метод Листа За Референца :
Превозот Метод
Цена
Превозот Време
Време На Испорака
Марка
Кина Пост Воздух Mail
Најевтиниот
10-20 работни дена
1-3 дена
Нормално ќе чини 25 дена целосно
EMS
Нормално
5-10 работни дена
24 часа дена
UPS-от
Висок
2-3 работни дена
24 часа дена
DHL(HKDHL)
Нормално
5-8 работни дена
24 часа дена
Обично во Јужна Америка земји превозот време ќе биде неколку дена подолго од листата.Пред ставање нарачате ве молиме контактирајте со нас за да потврдите вашиот склопот на испорака метод.Ве молиме да ми кажете на вашата моментална адреса по вашата исплата во рок од 24 часа,инаку,ние ќе брод вашата предмети врз основа на вашиот Зачувам адреса,така бидете сигурни дека тоа е точно.Понекогаш тоа ќе биде подолго поради лошите временски услови,губење на време во царина или други евентуално одложување.
Повратни информации :
1.Ако имате било какви прашања за производите што сте го добиле,ве молиме контактирајте со нас во времето и ние ќе се обидеме потрудиме да ги реши сите проблеми.За Воздух Пошта,ако не се примени предмети во рок од 30 дена откако ќе се испраќаат надвор вашата нарачка,ве молиме контактирајте со нас,ние може да ви помогне да ги пратите на тоа.

Основни карактеристики

Прстен Големина:
Променливи во големина
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Површината Ширина:
6mm
Прстени Тип:
Коктел Прстен
Стил:
Повик/Спортски
Пол:
Жените
Бренд Име:
V-најдобри
Поставување Тип:
Никој
Повод:
Партија
Обликотшема:
Животните
Број На Модел На:
22289
Материјал:
Други
Метали Тип:
925 Sterling silver

Најдобри понуди