• Обновено
Фабрика Цена R7S LED Светло 15W 25W 24 48Led Крушка Светилка SMD5730 r7s 78mm J78 118mm J118 центарот на Вниманието го Замени Халоген Светилка Floodlight

Фабрика Цена R7S LED Светло 15W 25W 24 48Led Крушка Светилка SMD5730 r7s 78mm J78 118mm J118 центарот на Вниманието

Buyers rating:
DEN 972.00

Залиха


Фабрика Цена R7 S LED Светло 15 W 25 W 24 48 Led Крушка Светилка SMD5730 r7s 78mm J78 118mm J118 центарот на Вниманието го Замени Халоген Floodlight Светилка Име на Производ : R7 S LED Светилка Излезна моќност : 15 W 25 W База Тип : R7 S Led Сијалица : 24 Led 48 Led LED Чипови : Кри чип извор на Светлина : 5730 SMD LED Емитуваат боја : Топло бела / Бела Боја температура : 2700-3200 K (Топло Бела) ; 6000-6500 K (Бела) Лумен : 960/2000 LM Влезен напон : AC 85-265 V Зрак агол : 270 степени, температурата на Телото : LED работа температура : -40 C ~ +55 В животниот век : 60,000 часа Сертификација : CE & Ro HS Пакет содржина : 1*R7 S Led светлото на рефлекторите

Основни карактеристики

Емитуваат Боја:
Бела, Топло Бела
Wattage:
15w, 25w
Поддршка Dimmer:
Да, Нема
Тип На Објект:
LED Светилки
Led Сијалица Тип:
Цевка
Прозрачна Флукс:
500 - 999 Lumens
Бренд Име:
HAILEEYOUNG
База Тип:
R7S
сертификација:
CE,RoHS
Напон:
220v
Зрак Агол(°):
180°
Обликот:
Бар
Број на LED Чип:
Други
LED Чип Бренд:
Epistar
LED Чип Модел:
2835
Температура На Боја:
Топло Бела (2700-3500K)
Моќ Толеранција:
3%
Повод:
Плоштад
Просечен Живот (часот):
5000hours
Должина:
118mm

Најдобри понуди