• Обновено
Моден Накит Гроздобер Бохемија Керамички Камен Pendant Ѓердан Рачно Изработени Лист Цвет Шарени Ѓердани Бесплатен Превозот Nc118

Моден Накит Гроздобер Бохемија Керамички Камен Pendant Ѓердан Рачно Изработени Лист Цвет Шарени Ѓердани Бесплатен

Buyers rating:
-10 % DEN 67.00
DEN 74.40

Залиха


3813175044615138 Производи се Препорачува US $ 7.15
/парче US $ 4.18
/парче US $ 7.22
/парче US $ 7.50
/парче US $ 1.10
/парче US $ 1.85
/парче US $ 2.15
/парче US $ 1.55
/парче US $ 1.78
/парче US $ 2.80
/парче US $ 5.70
/парче US $ 4.28
/парче US $ 6.69
/парче US $ 8.38
/парче US $ 1.99
/парче US $ 0.83
/парче US $ 5.36
/парче US $ 2.57
/парче US $ 3.63
/парче US $ 3.63
/парче US $ 3.43
/парче US $ 2.00
/парче US $ 1.99
/парче US $ 4.08
/парче US $ 3.00
/парче US $ 3.45
/парче US $ 3.48
/парче US $ 2.87
/парче US $ 7.39
/парче US $ 4.62
/парче US $ 1.99
/парче US $ 1.99
/парче US $ 1.99
/парче US $ 1.99
/парче US $ 1.99
/парче US $ 2.20
/парче US $ 2.99
/парче US $ 3.99
/парче US $ 2.99
/парче US $ 2.99
/парче US $ 6.99
/парче US $ 6.69
/парче US $ 3.89
/парче US $ 4.29
/парче US $ 2.99
/парче US $ 4.99
/парче US $ 1.59
/парче US $ 1.89
/парче US $ 1.89
/парче US $ 1.89
/парче US $ 1.89
/парче US $ 2.20
/парче US $ 6.99
/парче US $ 1.39
/парче

Основни карактеристики

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Обликотшема:
Пердув
Број На Модел На:
Nc118
Метали Тип:
Цинк Легура
Бренд Име:
ајде дама
Pendant Големина:
12CM
Стил:
Гроздобер
Пол:
Жените
Материјал:
Керамички
Синџир Тип:
Јаже, Верига
SKU:
Nc118
ОДГОВАРА ЗА:
подарок /ѓердан jewerlry/партија/Додатоци
Стил:
Гроздобер/Бохемија

Најдобри понуди