• Обновено
19mm метал водоотпорен нерѓосувачки челик со led ѕвончето Флеш аларм 19FMQ/Б Л

19mm метал водоотпорен нерѓосувачки челик со led ѕвончето Флеш аларм 19FMQ/Б Л

Buyers rating:
DEN 172.32

Залиха

Ние само брод потврдените адреса предвидено од страна aliexpress. )Предмети се испраќаат од кина. Ние се грижиме за нашите ценети клиенти, и секогаш ќе се обидеме да ви помогнеме. ·Совети : Кога вкупниот износ на стоки да се изјаснат повеќе од $ 550 долари, Pls плати $ 33 долари во царински давачки. ·Ако want China Пост Воздух mailto брод вашиот пакет , ние ќе declare7dollars на царински документ . ·Ако имате било какви посебни или дополнителни бараат, ве молиме слободно контактирајте со мене . Овие трошоци се на купувачот одговорност. ·Ако не сте задоволни со вашата нарачка, можете да се вратите/размена во 14 денови со полно пари за наплата (со исклучок на превозот), се додека производи се во оригиналната форма. ·Вратени објектот треба да биде во неговата оригинална состојба. ·Задоволство на клиентите е многу важно за нас и нашите повратни информации оценка го одразува тоа задоволство. Ние се стремиме да се одговори на сите прашања и да ги реши сите проблеми што е можно побрзо. ·Ве молиме контактирајте со нас во рок од еден месец, ако објектот не е пристигнал. Пред да платите, ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса во aliexpress се совпаѓа со адресата што би сакале ни да брод до 5) ве Молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување. ·Па ако имаш било какви проблеми, ве молиме ни e-mail веднаш. ·Кина препорачана Пошта Пост или Хонгконг Регистрирани Пост Воздух Mail,повеќето земја ќе пристигне парцела in10-25 работни дена. Ако сакате да ја Изразуваат (како as DHL Fedex ТНТ ПРОЗОРЦИ DPEX), e Packet, EMS,Кина пост воздух парцела или 139 ЕКОНОМСКИ Пакет да брод од вашиот пакет , Ние ќе ги пријавуваат вистинските вкупната цена на производот (не вклучувајќи Испорака полнење).

Основни карактеристики

боја:
Црвена
Напон:
12V, 24V
Бренд Име:
DIANQI
сертификација:
CCC
Гаранција:
2 години
Тип На Прекинувач:
Притисни Копче За Префрлување
Број На Модел На:
GQ19-M/S
Карактеристики:
-
Тип На Објект:
Прекинувачи
Вклучете оценка:
2А/36VDC
Степен на заштита:
IP65, IK08

Најдобри понуди

M18 ултразвучно сензор ,UB800-18GM-E5-V1
  • Обновено
Оценка на клиентот:

M18 ултразвучно сензор ,UB800-18GM-E5-V1

Технички податоциОпшти СпецификацииУреди со покажувач на растојание од 50..800mmВредноста опсег од 70..800mmН�

DEN 7680.00
M30 ултразвучно сензор ,UB1000-30GM-U-V1
  • Обновено
Оценка на клиентот:

M30 ултразвучно сензор ,UB1000-30GM-U-V1

Технички податоциОпшти СпецификацииУреди со покажувач на растојание од 65..1000mmВредноста опсег од 70..1000mm�

DEN 7680.00