• Обновено
9CM нерѓосувачки челик око опрема скала за мерење eyelids копринени пенкало владетел Дизајнер подлога мерен инструмент

9CM нерѓосувачки челик око опрема скала за мерење eyelids копринени пенкало владетел Дизајнер подлога мерен инструмент

Buyers rating:
-30 % DEN 323.00
DEN 460.80

Залиха


1
КОЛИЧИНА : 1 buc Офталмолошки Инструменти
1. ве молиме имајте во предвид ( руски клиентот треба да обезбеди целосно име и презиме,примачот име мора да му даде име и презиме : Вклучувајќи : My name+ татко името + family name) 4.Откако ќе ни покаже на екранот на двата 5 ѕвезди,ние ќе ви ги даде $1 ПОПУСТ или подарок за вашата следна цел. Ние само брод да се потврди цел адреса, вашата цел адресата мора да одговара на вашиот превозот адреса. освен бразил и некои далечна земја треба потрае околу 60 до 90 дена,оние земја, ако 90 дена не се предаде,ќе целосна наплата. Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите. Во светот превозот, освен APO/FPO.ние ќе се обидеме потрудиме да slove проблеми. Ако споделување на нашиот производ линк на вашиот СНС или Facebook , ние, исто така, ќе им даде на вашите 5% попуст ПОПУСТ или подарок за вашата следна цел. Времето за испорака зависи од дестинацијата и други фактори, обично тоа може да потрае околу 15 до 60 дена за поголемиот дел од земјата,ако од 60 дена не се предаде,ние целосно враќање на средствата. Повеќето од нашите зделки се промовираат со Бесплатен превозот (избрани земји) од Кина пост воздух mail или aliexpress стандард на превозот. Позитивни Повратни информации (5 ѕвезди) е многу важен за нас, ве молиме да остават вашиот долго позитивни повратни информации и 5 ѕвезди за детална оценка на вашата нарачка. Ако имате било какви проблеми со нашите производи или услуги, ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации. Ако не сте добиле вашиот парцела во рок од 45 дена (бразил и некои далечна земја треба 75 дена) од плаќање, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор.

Основни карактеристики

Број На Модел На:
J-157
Бренд Име:
nakuyosa
Применливи Фитнес Опрема:
/

Најдобри понуди