• Обновено
OOTDTY 100mm Дијамант Мелење Тркала Првенство 150 Ронки Мелница Машина За Карбид D4H9 150#

OOTDTY 100mm Дијамант Мелење Тркала Првенство 150 Ронки Мелница Машина За Карбид D4H9 150

Buyers rating:
-26 % DEN 231.00
DEN 312.00

Залиха


Карактеристики : Материјал : Дијамант Боја : Кафена+Сребро Ронки : 150# Инсталација Дијаметар : 20mm/0.79" Надворешниот Дијаметар : 100mm/3.94" Количина : 1 Компјутер Забелешка : ве Молиме овозможи 1-3мм грешка поради прирачник за мерење. pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да понуда Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме! Не Reatil Пакет Пакет Содржина : 1 x Дијамант Тркала

Основни карактеристики

Употреба:
Комерцијални Производство
Тврдост:
xxx
Абразивни:
дијамант
Сврзување Агент:
Метал
is_customized:
Yes
Вискозност:
XX
Број На Модел На:
11AG400028
Големина:
Outer Diameter
Бренд Име:
OOTDTY
Обликот:
Други

Најдобри понуди