• Обновено
10pcs/многу Wire Кабел за Управување Организатор Десктоп & работна Станица Клипови Кабелот за Управување со Носителот на USB Полнење Податоци Линија Кабел Winder

10pcs/многу Wire Кабел за Управување Организатор Десктоп & работна Станица Клипови Кабелот за Управување со Носителот

Buyers rating:
-35 % DEN 36.00
DEN 55.20

Залиха

)
Топло Забелешка :
1.
Излупете лепило за да се применат на саканата површина.Ние не лепете однос на фактура ниту рекламата ниту логото на пакет, Како што ние го почитуваме секој клиент за заштита на приватност и поддршка Пад на Превозот .
Тип : Кабел Клипови
Материјал : ABS Смола
Боја : Црна, Бела, Транспарентна
Количина : 10 Компјутери
Погоден за : Жица со Дијаметар во 7mm
Карактеристики : Лесен за Употреба, Линија Организатор, Трајни
Големина : 3cm x 1.
Помага да се среди грозен неуредна ТВ, ДВД, PC жици и кабли. Топло добредојде за да ја посетите нашата продавница,повеќе suprise и шансите се чека за вас :
10pcs/многу Wire Кабел Клипови Организатор Десктоп & работна Станица Клипови Кабелот за Управување со Носителот на USB Полнење Податоци Линија Кабел Winder
Спецификации :
Идеален за бесење на вишокот на електричен кабел и приклучокот. Ако имате било какви коментари,pls контактирајте со нас во секое време,ние ќе се потрудиме да ги задоволат вашите било какви барања.1 cm x 1cm(Прибл. Ние ќе се тестира на објектот и пред да се испраќаат надвор,пак во добар пакет и брод нив наскоро откако ќе се плати на плаќање.
Може да биде прикачена на ѕид, плочки, стакло и други мазна површина. Ние поддршка Pay Pal за плаќање,ова е нашиот Pay Pal ID : D8 Z5 BYDX2 W33 G Ние имаме свои фабрика,ние може да обезбеди подобро и трговија на големо цена, ако цел повеќе. Со разликата во мерниот метод, ве молиме овозможи во големина отстапување.
Пакетот Вклучува :
10 x Кабел Клипови
'.
Користете кабел клип организаторот да ги задржи вашите кабли уредно и организирани. Таму би можело да биде малку разлика во боја, затоа што на мониторот на компјутерот settings.
Лесно да ги организирате вашите кабли и приклучоци.

Основни карактеристики

боја:
Бела, Црна, Транспарентна
Бренд Име:
Dehyaton
Големина:
3cm x 1.1cm x 1cm
Обликот:
како на слика
Број На Модел На:
кабел за управување со
Пакет:
No
Материјал:
Пластични
боја:
Црна, Бела, Транспарентна
Објектот:
Кабел Клипови
Стилот 1:
Мали Wire Кабел Организатор
Стил 2:
Десктоп & Работна Станица Клипови Кабелот За Управување Со
Погоден за:
Жица со Дијаметар во 7mm
Карактеристики:
Лесен за Употреба, Линија Организатор, Трајни
Количина:
10pcs

Најдобри понуди