• Обновено
2 парчиња Japanes стил Керамички леќата јадење вечера плочи за Суши Јадења на Оброк Кујна Оцет Леќата Сос Dinnerware

2 парчиња Japanes стил Керамички леќата јадење вечера плочи за Суши Јадења на Оброк Кујна Оцет Леќата Сос Dinnerware

Buyers rating:
DEN 399.36

Залиха


Занаетчиски Остава Керамички Плочи, услуги vaisselle porcelaine assiette japonaise за кујнски прибор Кинески керамика јадење
Карактеристики :
100% Сосема Нов и Висок Квалитет
Мали и слатки дизајн
Може да се одржи масло, сол, сос, оцет, суши итн. Кујна добар помошник
Убави Листови шема, да ви треба добро расположение, како и уживајте во вкусна храна
Материјал : Керамички
Боја : Жолта, Зелена, Езеро сино, Сино
Големина : како што е прикажано подолу
Пакет се вклучени :
2 x Лист / риба форма јадење
Големина Приближно : овие големина е за Азија Големина , може да одлучи на вашата големина од страна на CA големина . 1 инч= 2.54 см

Основни карактеристики

Лист Големина:
Dinnerware Тип:
Јадења & Плочи
сертификација:
CIQ
Функција:
Порибено,Еко-Пријателски
Количина:
2
Број На Модел На:
miao-1119
Обликот:
Нередовните
Материјал:
Керамички
Бренд Име:
Halojaju
Техника:
Пукам Глазура
Керамички Тип:
Глина
Шаблон Тип:
Растенијата
Плоча Тип:
плоча јадење
Тип На Производ:
плоча
Тип:
Јадење
Производот:
служат на послужавник
Употреба:
керамичка плоча
Функција:
assiettes се прелива јасли porcelaine
тип - 2:
Леќата јадење
тип - 3:
риба плоча
тип - 4:
керамички сад
тип - 5:
ЛЕНТА
тип - 6:
вечера плочи

Најдобри понуди

Кинески Стил Дрвени Храна Фах Рачно Изработени Природно Дрво Служат Фах Чај Храна Плоча Јадење Вечера Плоча Складирање
  • Обновено
Оценка на клиентот:

Кинески Стил Дрвени Храна Фах Рачно Изработени Природно Дрво Служат Фах Чај Храна Плоча Јадење Вечера Плоча Складирање

Руски Пријател Се Обрне Внимание Ве Молам !!! Ве молиме пополнете во примачот име и презиме во ред поради

DEN 762.00 762.24