• Обновено
Fanzhuan Нов Бесплатен Превозот 2018 мажите машки човек мода обичните Кратки Ракави Лав Глава за Печатење Шупливи Т-Кошула Тенка 825130 Т кошула

Fanzhuan Нов Бесплатен Превозот 2018 мажите машки човек мода обичните Кратки Ракави Лав Глава за Печатење Шупливи

Buyers rating:
-10 % DEN 1166.00
DEN 1296.00

Залиха


Ако тежина над 2.Големина маса не е точна.тоа нема отстапување од 1-5 cm.
Ако сакате, други превозот методи се на располагање за дополнителни трошоци,како што се DHL,UPS-от,ТНТ,EMS,Fed Ex ОДНОСНО.Поради Русија Политика,купувачот треба полно име да го потпише пакет,па pls пополни вашето полно име и детали адреса на англиски јазик.
Ние не се дозволи наплата или размена поради промена на умот. Повратни информации
Клиентите се задоволни е многу важно за нас,Ако сте задоволни со предмети што orderd,ве молиме да ја напуштат повратни информации.
Вашето задоволство е важно за нас и ние го цениме вашиот бизнис.
Превозот време за време на Сезона (Божиќ, Кинеската Нова Година итн.) може да биде подолго од вообичаеното време. Aliexpress стандард на превозот И e Packet само им овозможи на тежина на пакет помала од 2. Се Враќа Рок
Во случај да сте го добиле дефект на објект или погрешен објект,pls контактирајте со нас побрзо,ние ќе се обидеме најдобро да се реши тоа,нудиме наплата или размена. Начин На Плаќање
Прифаќаме само alipay.
Обично, вашиот парцела може да 20-60 работен ден (не inlcuding празник)да пристигне од страна aliexpress стандард на превозот. Превозот
Ние сме превозот Бесплатно преку e Packet Кина(за НАС ,русија и Украина купувачите) и aliexpress стандард за испорака (за други земјата на купувачите) . Најчесто поставувани ПРАШАЊА
1 )купувачот : Здраво,продавачот,може да ни помогне да се избере соодветна големина? Она што големината треба да земам?
Продавачот : се разбира,пријател,можете да изберете големината според нашите големина на маса,но има отстапување од 1-5 cm како причина на поставување релаксираат.
Продавачот : здраво,мојот пријател,предизвика сите мерки се направени додека лежи релаксирате со рака.

Основни карактеристики

Големина:
M, L, XL, XXL, XXXL
Тип На Објект:
Блузи
Блузи Тип:
Tees
Пол:
Мажи
Јака:
О Деколте
Материјал:
Полиестер,Памук,Viscose
Бренд Име:
FANZHUAN
Маскирани:
No
Sleeve Должина(cm):
Краток
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Sleeve Стил:
Редовни
Шаблон Тип:
Печати
Стил:
Повик
Име:
FANZHUAN
Стил:
Моден

Најдобри понуди