• Обновено
Прилагодливи Куче, Мачка Играчка Лак Симпатична Миленичиња Пеперутка Вратоврска Вратоврска Јака Облека Куче Миленичиња Носат Облека Производи

Прилагодливи Куче, Мачка Играчка Лак Симпатична Миленичиња Пеперутка Вратоврска Вратоврска Јака Облека Куче Миленичиња

Buyers rating:
-4 % DEN 57.00
DEN 59.52

Залиха

Бараме дека ќе контактирајте со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што ќе може да се изврши до вашето задоволство. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашата цел ID. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка. Транзит време може да се разликува, особено за време на сезона. 12 месеци Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот). На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само. Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ОБЈЕКТИ СО
ИСТЕЧЕ ГАРАНЦИЈАТА.
Совршен за свадби, празници и забави
Нека вашите кучиња, домашни миленици се издвојува со ова формално лак вратоврска јака
Спецификации :
Една Тежина : Околу. (Освен некои земји и APO/FPO)
2. Додатоци доаѓаат со 3-месечен гарантен. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress. Ако не сте добиле вашиот orderafter 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас.
Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив!
. 28g
Материјал : Полиестер +Памук
Боја : Бела јака црна јазол како слика се прикажани
1 x Милениче Лак Вратоврска
1. Ние само брод да се потврди цел адреси.

Основни карактеристики

Големина:
M
Тип На Објект:
Вратоврска & Лак Вратоврска
Материјал:
Полиестер
Бренд Име:
ПЕТРИЧ
Тип:
Кучиња

Најдобри понуди