• Обновено
dongsheng Жените Outlander Шкотскиот Ирски Јазол Dragonfly Dangle Earring Шарм Накит Капка Earring Шарм Накит -15

dongsheng Жените Outlander Шкотскиот Ирски Јазол Dragonfly Dangle Earring Шарм Накит Капка Earring Шарм Накит

Buyers rating:
-15 % DEN 110.00
DEN 129.60

Залиха


dongsheng Жените Outlander Шкотскиот Ирски Јазол Dragonfly Dangle Earring Шарм Накит Капка Earring Шарм Накит -15 100% Сосема Нов И Висок Квалитет на Боја : слика боја Материјал : Метални Легури Големина : 1.8*0.8 cm Тежина : 16g Повод : Свадба / Ангажирање / Годишнината / Предложи/Партија/Подарок Пакет се вклучени : 1pair Подарок за : Девојка / Жена / Мајка/Татко/Мажи/Унисекс Одговара за : Млади и Зрелост женски машки и

Основни карактеристики

Earring Тип:
Капка Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
dongsheng накит
Пол:
Жените
Обликотшема:
Инсекти
Материјал:
Цинк Легура
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Број На Модел На:
154
Материјал:
метални легури
Метална боја:
сребро позлатен
Повод:
Партија , Дневна , Роденден , Свадба
кориснички:
Yes
Пакет:
OPP вреќа
Шема:
Outlander
боја:
како на слика
Погоден за:
Мајка , Сестра Или Пријател , Подарок

Најдобри понуди